Євро-2020: Хорватія впоралася з Шотландією, Англія обіграла Чехію

Євро-2020: Хорватія впоралася з Шотландією, Англія обіграла Чехію Модрич забив красивий гол з дальньої дистанції © uefa.com
Шанси збірної України на вихід з групи зменшилися.

У вівторок, 22 червня, на чемпіонаті Європи відбулися завершальні матчі в групі D - Хорватія зустрічалася з Шотландією, а Чехія - з Англією.

Збірній України була потрібна нічия в поєдинку хорватів і шотландців, щоб гарантувати собі путівку в плей-офф, але цього не сталося.

Рахунок 1:1 тримався до 62 хвилини, коли Модрич вивів Хорватію вперед дальнім ударом. Остаточний рахунок встановив Перишич - 3:1 на користь Хорватії.

Хорватія - Шотландія - 3:1

Голи: Влашич, 17, Модрич, 62, Перишич, 77 - Макгрегор, 42

Огляд матчу

Англійці забили переможний м'яч вже на 12-й хвилині зусиллями Стерлінга. Збірна Англії виграла групу, а Хорватія і Чехія вийшли у плей-офф з другого і третього місць.

Чехія - Англія - 0:1

Гол: Стерлінг, 12