"Айнтрахт" у серії пенальті переміг "Рейнджерс" у фіналі Ліги Європи

"Айнтрахт" - переможець Ліги Європи (фото - twitter.com/Eintracht)
Німецький клуб здобув єврокубок.

У Севільї відбувся фінальний матч Ліги Європи - у ньому зустрічалися німецький "Айнтрахт" та шотландський "Рейнджерс".

Вирішальний матч вийшов досить в'язким - шотландці діяли другим номером, а в "Айнтрахта" мало що виходив в атаці. У першому таймі команди так і не змогли порадувати вболівальників голами.

Після перерви рахунок на 57-й хвилині відкрив Арібо - футболіст "Рейнджерс" скористався плутаниною серед гравців "Айнтрахта", підхопив м'яч і переграв голкіпера.

"Айнтрахт" зумів відігратися вже на 69-й хвилині, коли Костич виконав простріл з флангу, а на ближній штанзі удару завдав Борре - 1:1.

Поєдинок перейшов в овертайми, а наприкінці ігрового часу "Рейнджерс" були близькими до взяття воріт, але голкіпер Трапп зміг врятувати "Айнтрахт".

У серії пенальті стався лише один промах - його припустив півзахисник шотландців Аарон Ремзі. Переможний гол у серії забив Борре та приніс "Айнтрахту" єврокубковий трофей.

"Айнтрахт" - "Рейнджерс" - 1:1 (5:4 - пенальті)

Голи: Борре, 69 - Арібо, 57

"Айнтрахт": Трапп, Туре, Тута (Хасебе, 58), Н'Діка (Ленц, 101), Кнауфф, Соу (Хрустич, 106), Роде (Якіч, 90), Костич, Ліндстрьом (Хауге, 71), Борре, Камада

"Рейнджерс": Макгрегор, Таверньє, Голдсон, Бассі, Барішич (Руф, 117), Джек (Девіс, 75), Лундстрьом, Кент, Райт (Сакала, 75, Ремзі, 118), Камара (Арфілд, 91), Арібо (Сендс, 101)

Попередження: Арібо, Райт

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" слідом за "Шахтарем" планує проводити матчі Ліги чемпіонів у Польщі.