ЗВІДКИ МИ ЧЕРПАЄМО СИЛИ?

Поділитися
Енергію зберігає... їжа. Чи помічали ви коли-небудь, що після того, як поїли щось конкретне, настрій різко покращується?..

Енергію зберігає... їжа. Чи помічали ви коли-небудь, що після того, як поїли щось конкретне, настрій різко покращується? Взагалі ж, правильне харчування — одне з найважливіших знарядь боротьби з енергетичними втратами. Про що йдеться? М’ясо варто їсти не частіше двох разів на тиждень, в інші дні замінювати його рибою, а також уживати овочі та фрукти (живий згусток енергії — банани). У цих продуктах міститься безліч необхідних вітамінів і мінералів — А і С, В1 для нормалізації цукрового обміну, В6 і В12 для крові, Е — проти склерозу. У достатній кількості варто пити воду, соки й молоко.

…робота. Хочете, щоб сил було ще більше? Тоді пам’ятайте: голову варто завжди тримати високо, а спину — прямо. Жестикуляція також дарує енергію. Ще? Не ховайтеся в тіні. Пишайтеся собою. Не скімліть і не нарікайте на життя. Дійте! І коли ви ввечері приходите додому, усвідомлюючи, що ваші справи рухаються вперед, у вас і більше бажання обдарувати любов’ю свого чоловіка, і спите ви спокійніше й глибше.

…сон. У нашому організмі «встановлений» власний «біологічний годинник», який і диктує нам, коли спати, а коли ні. У нас усіх протягом доби відбуваються чотири біоритмічні спади: між 9 і 10, між 13 і 14, між 17 і 18 і вночі між 3 і 4 годинами. А спимо ми, як правило, лише вночі. Це неправильно. Новітні дослідження сну довели, що міні-сон в обід (від 10 до 30 хвилин) за цінністю відповідає двом годинам нічного сну. Тож якщо є можливість, подрімайте вдень і почувайтеся сильними.

Енергію дарує музика. На дискотеці, у машині чи на власній м’якій канапі наше серце починає битися прискорено, тільки-но ми зачуємо звуки музики. Музика робить нас веселими, сумними чи романтичними, змушує плакати або, навпаки, усім тілом слідувати її ритму. Для підйому енергії найкращими, звісно, є джаз, рейв, реп й інша африканська, бразильська чи американська музика. Музика — це магія.

Енергія світла. Світло — це життя. Без світла неможливий процес фотосинтезу, не працює тіло, мертвіє душа. Ми, бідолашні люди, що живуть у «темних» країнах, добре знаємо про це. Брак світла пробиває енергетичні діри в нашому житті. І депресії переважно — відповідь організму на брак світла. Що робити? Постійно літати на південь складно і дорого. Краще й набагато дешевше — власна світлотерапія. Користуйтеся кожним сонячним днем, проводьте якомога більше часу на вулиці у світлу годину доби, й енергії у вас побільшає.

Що дарує енергію:

Вода, коли ти виходиш із моря і сонце ласкаво сушить твою шкіру.

Маленькі пригоди.

Хоча б 15-хвилинні прогулянки, найкраще вдень.

Світлі, святі люди.

Коміки. Гумор — кращий лікар.

Медсестри (красиві, звісно) — у них є одночасно щось від мами, сестри й подруги.

Що забирає енергію:

Перша за день сигарета. Паління «краде» вітаміни з нашого організму.

Погані друзі, які говорять лише про себе і ніколи вас не слухають.

Розчарування, коли щоразу в душі вмирає маленька мрія.

Сумніви в собі.

Не та професія, коли щодня робиш не те, що хотілося.

Нечесні партнери, особливо коли помічаєш, що вони брешуть.

Самозакохані знайомі.

Настирливі сусіди.

Вічно незадоволений начальник.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі