ВУХА — ДЗЕРКАЛО ДУШІ?

Поділитися
Зустрічаючись із кимось, ми насамперед звертаємо увагу на обличчя. Навіть непроникні «кам’яні» обличчя не можуть цілком приховати емоційних проявів та особливостей характеру...
Зустрічаючись із кимось, ми насамперед звертаємо увагу на обличчя. Навіть непроникні «кам’яні» обличчя не можуть цілком приховати емоційних проявів та особливостей характеру. Східні фізіономісти вважали — і небезпідставно — що буквально весь життєвий шлях людини можна передбачити за обличчям. У Китаї фізіономіку вважали галуззю медицини, оскільки за виразом і кольором обличчя ставився діагноз. Вивчаючи обличчя, китайські фізіономісти могли точно передбачити періоди піднесення та спаду, час великих успіхів чи невдач. І їхні прогнози збувалися з високим рівнем імовірності.

Сучасні фахівці вважають, що будь-яка зміна рис обличчя пов’язана зі значними внутрішніми змінами. Пам’ятаєте уайльдівський «Портрет Доріана Грея»?

Форма обличчя

Є кілька яскраво виражених типів обличчя.

Видовжене обличчя з «прямокутними» обрисами (ширина чола приблизно така сама, як і щелеп) — із тих, що називають «породистими», аристократичними. Людина з такою формою обличчя, як правило, хороший організатор, спроможний керувати людьми. «Аристократи» самі визначають для себе норми поведінки і нав’язують їх довколишнім.

«Трикутне обличчя» (із широким чолом і звужується до підборіддя) — свідчить про наявність високого інтелекту. Люди з таким типом обличчя схильні до самооновлення й вирізняються високою чутливістю. Проте окремим із них також притаманні хитрість і спритність.

«Кругле» обличчя свідчить про доброзичливість, привітність, можливо, поступливість. Круглолиці люди зазвичай життєрадісні, полюбляють комфорт, вони не дуже честолюбні, бо переважно покладаються на партнера.

Люди з «квадратним» обличчям уміють швидко приймати рішення, завзяті і наполегливі в реалізації своїх планів. Зазвичай це послідовні, цілеспрямовані, вперті та певною мірою холодні люди. Вони нерідко справляють враження грубуватих, навіть суворих. У стосунках з навколишніми схильні до лідерства.

Чоло

Високе й широке («сократівське») чоло свідчить про розум, схильність до інтелектуальних видів діяльності. Кругла лінія волосся, що обрамовує високе чоло, — ознака незалежного характеру, завзятості.

Низьке, кутасте і скошене чоло часто виказує людей із невисоким інтелектом, але при цьому вони практичні, міцно стоять на ногах. Коли волосся низько росте над вузьким чолом, це вказує на пересічність натури.

«Сліди життя»

Виразні горизонтальні зморшки на чолі (зазвичай від однієї до чотирьох) вважаються хорошою ознакою — така людина може домогтися значних успіхів і визнання.

Дві невеличкі рівні вертикальні лінії на переніссі свідчать про схильність до організаторської діяльності та вміння керувати. А коли вертикальні лінії нерівні, викривлені, — то це має насторожити, бо вказує на потенційну агресивність чи навіть певну патологію.

Розсіяні тонкі, неправильні зморшки видають важкий характер, можливо, озлобленість.

Підборіддя

Широке підборіддя — ознака вольової натури, а часом і схильності розв’язувати багато проблем силовим шляхом, пригнічувати опонента. Власник широкого підборіддя може бути різким і грубим. А коли в нього ще й велика голова, то його характер, швидше за все, не позбавлений рис упертості й наполегливості.

Люди з «квадратним» підборіддям досить меркантильні й часто зациклені на матеріальних проблемах. Випнуті вилиці в поєднанні з квадратним підборіддям свідчать про неспокійну вдачу, бунтівливість, рішучість, мужність.

Заокруглене підборіддя зазвичай буває в людей чутливих і розумних.

Гостре підборіддя — ознака хитрості та підприємницьких здібностей.

Людину з випнутим підборіддям можна охарактеризувати як натуру вольову й самовпевнену. Це, до речі, виявляється й у поведінці: якщо людина демонструє впевненість і рішучість, вона зазвичай «випинає» підборіддя, «підкидає» його. Іноді це сприймається як пихатість.

Скошене підборіддя виказує слабку волю, іноді важкий, некерований характер. Роздвоєне підборіддя в чоловіків — індикатор пристрасної натури, недаремно такі чоловіки мають успіх у жінок.

Губи

Тонкі губи — ознака емоційної холодності, розважливості. Люди з повними губами зазвичай чутливі, полюбляють добряче попоїсти, схильні віддаватися радощам життя — інколи навіть надмірно.

Лінія губів дозволяє судити про розважливість натури — що вона пряміша, то розважливіша людина, а коли губи утворюють майже пряму лінію, то від їхнього власника слід очікувати енергійних і рішучих дій. Незімкнуті, розслаблені губи є ознакою нерішучості, слабкої волі.

Коли верхня губа тонка, а нижня трохи випнута — це ознака пихатості й марнославства. А верхня губа, випнута вперед, та ще й трішки припухла, свідчить про хороший характер, готовність до компромісів. Скошений в один бік, асиметричний рот — ознака знервованості, постійної невдоволеності.

Якщо куточки губ опущені — це свідчення депресивності, егоцентричності, примхливості.

Вуха

Красиву форму вух вважають ознакою видатних душевних якостей. Те саме стосується й людей, у яких довжина вуха дорівнює довжині брів чи носа.

Великі тверді вуха свідчать про міцне здоров’я, обіцяють довге життя.

Якщо верхня частина вуха сильно розвинена — це свідчить про неабиякий розум; розвинена середня частина буває в людей із великими можливостями та запасом енергії, а велика мочка служить індикатором здоров’я та сексуальної потенції.

Власник загостреного вуха (так званого «лисячого вуха»), як правило, людина хитра й метка.

Вухо, розміщене нижче рівня очей, вважається ознакою пересічності, а коли вище — це свідчить про розум і спроможність досягати успіху.

Ніс

Довгий ніс — ознака вираженої індивідуальності. Короткий ніс виказує схильність до оптимізму та дружелюбності. Людина з коротким носом (особливо коли кінчик трішки кирпатий) — розкріпачена й сексуальна.

Тонкий («кощавий») ніс із горбочком видає гординю й упертість. Кінчик носа, що схожий на орлиний дзьоб, свідчить про мстивість натури.

Очі

Людина з гарними очима завжди приваблює до себе, її обличчя виразне. Блиск очей свідчить про енергетику, внутрішній потенціал, високу працездатність.

«Згаслі очі» — ознака слабості, суму, інколи навіть депресії, хвороби. Великі «сяючі» очі — свідчення креативності, спроможності до творчості, іноді — філософських нахилів. Вважається: що більші очі — то вища емоційна чутливість.

Часопис «Вона»
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі