ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ ЗАПЛИВ

Поділитися
У київському Гідропарку пройшли шості всеукраїнські змагання із зимового плавання. Їхніми учасниками стали близько 80 аматорів цього виду з 12 областей, Криму та столиці...

У київському Гідропарку пройшли шості всеукраїнські змагання із зимового плавання. Їхніми учасниками стали близько 80 аматорів цього виду з 12 областей, Криму та столиці. Приміром, Олександра Гордєєва із Севастополя — «морж» із 20-річним стажем. А дніпропетровець Сергій Лошкарьов відомий запливами через Берингову протоку, Іссик-Куль і Байкал.

Ми вже ніби звикли до аматорів зимового купання. Але навряд тих, хто змагався у Венеціанській затоці того дня, можна назвати просто «моржами». Адже вони суперничали на 25-метровій дистанції у своїх вікових категоріях. І, звісно, прагнули перемогти або поліпшити власне досягнення. Наявним було вдале поєднання оздоровлення зі спортом.

Розговорився з одним із учасників. 59-річний киянин Олексій Каразін — головний інженер ВНІПІ «Трансгаз». Шість років займається зимовим плаванням. Нещодавно виграв чемпіонат столиці. До цього захоплення Олексія Олексійовича підштовхнули проблеми зі здоров’ям. Тренування пішли на користь. Поступово нормалізувалися тиск і пульс, поліпшилися інші показники.

Ну а як бути з досить розхожою думкою, що «моржі» поза звичною стихією, особливо в теплу пору року, почуваються не кращим чином? Коли запитав про це Олексія Олексійовича, він переконано парирував: «Не вірте. Казки це. Влітку не задихаємося. Займаюся на тренажерах і роблю щоденну п’ятикілометрову пробіжку».

Дистанція, відчувалося, закоротка для них. Ніяк не могли зупинитися після фінішу. Ті, хто зібрався на березі, щулилися і запитували учасників: «Як водичка?» Вони бадьоро покректували і піднімали вгору великий палець. Справді, «моржі», і що тут скажеш.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 3
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
lesya
8 Квiтня 2014, 15:05
Специалистам вполне понятно, что налоговый агент - банк, а брать налог надо при выплате. Понятно, и кто беспокоится.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Barbaris
8 Квiтня 2014, 18:17
Что-то уж нарочито легкомысленно вы комментируете вопрос администрирования налога на доход с депозита. Вы мне только вот ответьте по существу: в юридическую службу какого-го украинского банка мне обратиться, где могут компетентно проконсультировать по вопросу взимания этого налога??? Я имею дело не с одним банком из первой "двадцатки" по надежности (условно, конечно), но на мой запрос через "горячую линию", допустим, либо к своему личному менеджеру, а таковой имеется у меня, я до сих пор зачастую получаю ответ по поводу администрирования этого налога: что консолидированной позиции головного офиса, мол, нет, как и исчерпывающих разъяснений со стороны Минфина официального характера, разумеется. Жду, подчеркиваю!, компетентного ответа с ссылкой на источник, а уж на контакт с ним я выйду самостоятельно
Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі