ЦЕЙ НЕЙМОВІРНИЙ АГАССІ

На тенісному турнірі в Кі-Біскейні серії Мастерс американець Андре Агассі вкотре підтвердив свій високий клас, вигравши у фіналі в земляка Жана-Мішеля Гембілла з рахунком 7:6, 6:1, 6:0...

Матч тривав геть непристойний для такого сильного турніру час — 51 хвилину. Агассі пояснив свій злет за останні роки і видатний успіх на старті сезону тим, що веде правильний спосіб життя. Він мав на увазі, що нині багато чого переглянув у своїй поведінці, раніше він міг поставитися до майбутніх матчів не зовсім серйозно. Зараз він раціональніше планує графік змагань та й узагалі життя. Адже йому вже 31 рік — у травні він відзначить черговий день народження.

Тепер Агассі став єдиним тенісистом, якому вдалося виграти Ericson open чотири рази, крім того в нього 12 перемог у турнірах Мастерс, а також він залишається єдиним у світі, кому вдавалося виграти всі турніри Великого шлема, перемогти на Олімпійських іграх 1996 року в Атланті і тричі брати участь у команді, котра завоювала Кубок Девіса. Єдине, що турбує Агассі, — це його лисина.