СНІГ ЩЕ НЕ ПРОДАЮТЬ, АЛЕ...

Поділитися
На зимових Олімпійських іграх час від часу виникають неприємності зі снігом — його катастрофічно...
{Фото Миколи БОЧКА}
На зимових Олімпійських іграх час від часу виникають неприємності зі снігом — його катастрофічно не вистачає, і, приміром, 1956 року в італійське містечко Кортіна д’Ампеццо довелося возити сніг на вантажівках з Австрії. Так, дивись, довелося б займатися бартерними операціями з торішнім снігом і господарям чергового етапу Кубка світу з біатлону в Рупольдінзі. Тільки цього разу саме тут снігу виявилося досить, а от переїхати куди-небудь звідси не вдавалося — Європа на сніг зубожіла, й довелося підряд змагатися, стріляючим лижникам і лижницям все в тому самому Рупольдінзі.

Чесно кажучи, діючі особи в біатлоні давно відомі, і питання на черговому етапі й у черговому виді лише в тому, хто цього разу краще відстріляється чи виявить більшу спритність: нестримна Магдалена Форсберг, мініатюрна Олена Зубрилова чи Уші Дізль, Катрін Апель, Світлана Черноусова чи Галина Куклєва, котрі час від часу приєднуються до них. На початку сезону шведка Магдалена Форсберг і бігла, і стріляла дуже стабільно, добре конкурувала з нею Зубрилова, а інші наші дівчата трималися на шанобливій відстані. Ось результати п’ятого етапу Кубка світу в тому самому сніжному німецькому Рупольдінзі: у спринті на 7,5 км перша Форсберг, п’ята — Зубрилова, 14-та — Петрова, 28-ма — Водоп’янова, 47-ма — Терещенко й т.д. Наступного дня в гонці переслідування перша Форсберг, четверта — Зубрилова, 11-та — Петрова, 29-та — Водоп’янова. Загальний залік Кубка світу: Форсберг, Зубрилова, Ніогре, Дізль, 14-та — Петрова, 15-та — Водоп’янова.

Ми вже говорили, що наші чоловіки в цьому сезоні підтягнулися до жіночих досягнень, але на п’ятому етапі Кубка світу в спринті першим був найвідоміший Оле-Ейнар Бьорндален, 24-м — наш В’ячеслав Деркач. У гонці переслідування переміг француз Рафаель Пуаре, 17-те місце в Деркача. У загальному заліку Кубка світу перший Пуаре, 18-й Деркач.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 3
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
дарский владимир
22 Березня 2021, 08:18
Про що свiдчить iсторiя з "Мотор Сiч"? По-перше,про те ,що украiнська полiтична ,мененджерська елiта продажна,цинiчна,користолюбна,бездарна.Вон так i не стала нацiональною елiтою,тому що бiльшiсть ii рiшень iдуть на шкоду украiнському народу.По-друге,це була операцiя китайських спецслужб в прямих iнтересах Китаю,в опосередкованих iнтерсах Росii,але не в iнтересах Украiни.По-третэ,результатом придбання китайцями "Мотор Сiч"i,можливо, буде для цього пiдприэмства -смертний вирок,тобто промислове дике поле,для Богуслаэва-гроши,для китайцiв-двигуни(завод у Чанчунi),для украiнцiв -дуля! Для судiв треба довести ,що приватизацiя держпiдприэмства"Мотор Сiч" була незаконною ,китайска концентрацiя акцiв була шахрайською,також,всуперечь угодi з Богуслаэвим китайцi не iнвестували в "Мотор Сiч",що э порушенням угоди .Можливий варiант-це,як ранiш пропонувалось китайцями ,25% акцiй китайцi передадуть державi,26% акцiй держава викупить,таким чином ,у держави буде контрольний пакет акцiй.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі