ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО МЕКСИКИ МАЄ ПРАВО ВИДАВАТИ ВІЗИ. ПОКИ ЩО ТУРИСТИЧНІ

Поділитися
«Це прояв високої довіри до вашої країни, а також до почесного консула Мексики в Україні пана Івана Шкрума...

«Це прояв високої довіри до вашої країни, а також до почесного консула Мексики в Україні пана Івана Шкрума. Ось уже третій рік, як він відкрив почесне консульство, що зарекомендувало себе з найкращого боку», — прокоментував ситуацію посол Мексики в Польщі та Україні Хосе Крус Гонсалес.

До цього моменту ситуація з отриманням віз залишалася вкрай невизначеною.

Після подій 11 вересня 2001 року багато країн посилили візовий режим. Як буває, чимало посольств у цьому відношенні, що називається, «перегнули палицю». Процедура отримання віз перетворилася на нескінченне «ходіння по муках». І до останнього моменту невідомо, із яким результатом воно закінчиться. Адже відмовити у візі можуть, узагалі нічого не пояснюючи.

Серед таких держав — і Мексика. Стосовно країн СНД цей захід виявився ще жорсткішим. Оскільки саме з цих держав під маркою туризму неодноразово виїжджали нелегальні мігранти, які потім переходили кордон і «розчинялися» у США. Мексика тим самим показала, що вона не хоче бути перевалочним пунктом для нелегалів.

Посольства Мексики в Україні немає. Є посольство у Варшаві, посол якого акредитований і в Україні. Тому для оформлення віз доводилося спеціально їздити до Польщі. У результаті ця процедура розтягалася місяців на два.

Усе це призвело до різкого скорочення кількості туристів. Якщо раніше щорічно до Мексики виїжджали 30—50 чоловік, то наприкінці минулого року — вдвічі менше.

«Безумовно, це не сприяє зближенню наших народів, — підкреслив посол. — Та з огляду на зростаючу тенденцію до взаємовигідного співробітництва і партнерства наших країн, ставлення до України істотно змінилося».

«Я був у Мексиці, і, повірте, ця країна настільки унікальна, що нікого не залишить байдужим, — розповідає почесний консул Мексики в Україні Іван Шкрум. — І в останні місяці потік туристів збільшується. Хоча й бажаючих використати турвізу для того, щоб просто перетнути кордон й осісти в країні, — забагато. Тому доводиться старанно відстежувати потоки мандрівників і відсівати таких, із дозволу сказати, «туристів». Зізнаюся, у цій справі дуже допомагає те, що я і мої співробітники мають юридичну освіту та відповідну практику.

Туризм — один із найперспективніших напрямів нашого співробітництва. Адже у світовій практиці міждержавних відносин досить часто трапляється так, що саме туристи першими будують той міст, яким надалі йдуть назустріч один одному представники й бізнесу, й політики».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі