Краса — проти патології

Поділитися
Вони зробили це. Відволіклися на час від участі в проблемах своїх зоряних чоловіків, відклали сімейні справи...

Вони зробили це. Відволіклися на час від участі в проблемах своїх зоряних чоловіків, відклали сімейні справи. VIP-жінки українського суспільства — дипломати, дружини політиків, бізнес-вумен, провідні юристи, креативні менеджери, головні редактори ЗМІ, дизайнери викроїли трохи часу у своїх щільних графіках, щоб сфотографуватися у відомого фотохудожника Дем’яна Михайлова і презентувати свої портрети на благодійній виставці. Її унікальність у тому, що кошти від продажу фотопортретів буде перераховано на пластичні операції дітям із дитячих будинків.

Як відомо, чимало успішних людей не раз допомагали дитячим будинкам і школам-інтернатам для сиріт грошима або одягом. Не секрет і те, що підкреслено щедрою буває така допомога напередодні виборів. Але цей випадок — особливий. Річ у тім, що, відповідно до інформації, оприлюдненої на Світовому конгресі Міжнародного комітету з питань естетики та косметології, у світі рік у рік зростає кількість дітей із генетичними щелепно-лицьовими патологіями. І за кордоном от уже більш як десятиріччя збирають благодійні кошти для виправлення таких патологій. У нашій країні теж чимало дітей, які народилися зі страшними дефектами на обличчі. Однак, на думку українських можновладців, якщо щелепно-лицьова патологія не загрожує безпосередньо життю дітей, то й фінансувати її лікування державним коштом можна за залишковим принципом. Що це означає, знають усі. Але знайшлися-таки небайдужі люди, котрі замислилися: адже в таких дітей, від яких відмовилися кровні батьки, вирішивши, що не зможуть миритися з їхньою «потворністю», немає шансів бути всиновленими. Побудувати власну сім’ю, коли виростуть, для них теж нереально. Отже, допомагати їм треба вже зараз. Почали з фотоальбому, гортати який, зізнаємося, страшно: «заяча губа», «вовча паща», викривлена носова перегородка... Як із цим жити? Питання було тільки в тому, чи відгукнуться на зібрану інформацію про патології дітей-сиріт українські VIP-жінки?

Організатор і натхненник акції Тетяна Маринова розповіла, із чим довелося зіткнутися при організації допомоги дітям із щелепно-лицьовою патологією: «Народні депутати України Леся Оробець і Наталя Королевська, до речі, котрі відносно недавно стали мамами, вважають наш проект неактуальним для нинішньої політичної та економічної ситуації в країні. Глава профільного комітету з питань (не повірите!) сім’ї і молоді Павло Костенко заявив, що його дружина в минулому модель, їй усе це вже нецікаво, і запропонував мені як компенсацію за моральну шкоду... 100 доларів на операцію дитині. Дружина Миколи Катеринчука Анастасія начебто й не заперечувала проти зйомок, але оскільки фотографію мав викупити сам Микола Дмитрович, то без його згоди зніматися не наважилася. Не менш загадкова ситуація склалася і з нардепом Костянтином Бондаревим — він так довго радився з дружиною, бізнес-леді Тетяною Шейнич, що ми так і не дочекалися від них відповіді».

Звісно, у таких успішних леді та їхніх чоловіків справді чимало важливих справ. Вибори, наприклад, на носі. Ну хіба можуть бути актуальними в нинішній ситуації нещасні сироти із лицьовими патологіями, якщо навіть подякувати за допомогу все одно як слід не зможуть, а отже, що з них візьмеш для піару. Тому-то й відгукнулися на пропозицію взяти участь у незвичному проекті ті, хто всією душею проти патології — і не тільки лицьової. Відклавши справи, знайшли час приїхати на фотосесію та виставку-презентацію своїх портретів дипломат, дружина міністра з питань сім’ї і молоді — Юлія Павленко, заступник міністра з питань сім’ї і молоді Тетяна Кондратюк, глава комітету європейської бізнес-асоціації Владислава Рутицька, телеведуча каналу «Інтер» Ганна Гомонай, дизайнер Надія Ганжа, член правління Всеукраїнської благодійної організації «Давид — допомога дітям, хворим на рак» Христина Косаренко, керівник іміджевих програм Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання Дениса Силантьєва і Яни Клочкової — Інна Силантьєва та багато інших прекрасних і душевних жінок.

Благодійна виставка «прожила» зовсім недовго, адже наприкінці вечора-презентації всі фотороботи були викуплені за заздалегідь обумовленою фіксованою ціною — 3 тис. грн. Тому побачити разом усі фотопортрети не тільки багатих і знаменитих, а й душевно чуйних VIP-жінок уже неможливо, хіба що порізно, у приватних колекціях. Зате є реальні результати цього благодійного проекту: як стало відомо, першу операцію з приводу «заячої губи» в дитини з дитячого будинку вже призначено. Дев’ятимісячного Тараса Ярового з Боярського дитячого будинку прооперують у київській дитячій клінічній лікарні №7.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі