Дослідження служби Геллапа дозволило зробити несподіваний висновок: вищі на зріст люди щасливіші й мають кращу освіту. Високі частіше, ніж низькі, задоволені своїм життям; вони також частіше відчувають позитивні емоції й рідше — негативні. Крім того, вони помітно рідше скаржаться на фізичний біль.
Загалом, людина, зріст якої перевищує середній по США (178 см), приблизно на 15% щасливіша за ту, чий зріст до середнього нормативу не дотягує. На рівень щастя впливає стать людини: високі жінки також щасливіші за нижчих, але меншою мірою.
Багаторічні дані опитувань свідчать, що люди з вищим рівнем матеріального достатку частіше висловлюють задоволення своїм життям. У цьому плані високий зріст здатен компенсувати нестачу грошей: кожні 2,5 см додаткового зросту дозволяють підвищити рівень щастя на стільки ж, на скільки його підвищує зростання сімейного прибутку на чотири відсотки. Правильне й протилежне. Більшість американських чоловіків, які дають своєму життю найбільш незадовільну оцінку, нижчі від середньостатистичного жителя США на 1,90 см. Аналогічно налаштовані жінки, на 1,27 см нижчі від норми.
Зріст дозволяє передбачити й можливість того, що людина отримає добру освіту й непогано зароблятиме. Як з’ясувалося, жителі США, котрі не змогли закінчити школу, в середньому на 2,5 см нижчі зростом від середньостатистичного американця й майже на 5 см нижчі від американця, який здобув вищу освіту (для жінок цей розрив трохи менший).
Washington ProFile