Українці стали почувати себе менш щасливими

Поділитися
© ladymag.net
У 2012 році українці стали менше відчувати себе щасливими у порівнянні я минулим роком. Більш щасливими почуваються представники молоді, а також люди з вищою освітою.

Рівень щастя істотно зменшився у період 2011-2012 рр. Так, у 2011 році щасливими себе почували 63% опитаних українців, у 2012 - 51%. Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Рівень щастя українці пов'язують з фінансовим станом - чим краща фінансова ситуація, тим щасливішими почувають себе громадяни. Серед тих, кому не вистачає грошей на їжу (бідні), щасливі тільки 10%, а серед тих, хто може дозволити собі купити майже все (рівень доходу вище середнього) - 34%».

Серед чоловіків відсоток щасливих становить 54, серед жінок - 51.

Більш щасливими виявилися представники молоді 18-29 років (68%), серед представників вікової групи 30-39 років рівень щастя складає 60%, 40-49 і 50-59 років - 50%, 60-69 років - 42%.

Крім того, згідно з опитуванням, більш щасливими себе почувають люди з вищою освітою - 61%, і тільки 40% людей з неповною середньою освітою назвали себе щасливими.

Опитування КМІС проводилося 10-19 лютого у всіх областях України та Криму. Всього було опитано 2029 респондентів. Похибка вибірки становить 2,2%.

Нагадаємо, в опублікованій «Доповіді про світове щастя» данці знову отримали звання найщасливішого народу у світі. У рейтингу щастя Україна посіла 91 місце, розташувавшись поруч з Південною Африкою, Нікарагуа і Ліваном. !zn

Читайте також:

Опубліковано рейтинг найщасливіших країн світу: Україна на 91 місці

Україна опинилася за бортом світового рейтингу репутації

Україна в рейтингу конкурентоздатності - на третьому місці

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 7
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Yulia Osa
14 Серпня 2018, 15:43
Все що потрібно нашим "реформаторам" - заволодіти майном НАНУ, тут є чим поживитись - і землі, і будівлі в центрі Києва. А щоб це провернути потрібно усунути не дуже зговірливих з "реформаторами" керманичів НАНУ (в т.ч. і Б.Є.Патона) і посадити замість них "своїх" слухняних маріонеток, які мовчки будуть дерибанити це майно у потрібному "реформаторам" напрямі. Найкращий випробуваний і перевірений спосіб усунути небажаних людей - провести адміністративні зміни, за якими будуть ліквідовані старі і створені нові посади, звісно, що "старі" незговірливі кадри на нові адмін. посади не потраплять. Оце і все. Може є якісь наївні, які вважають, що наші "абранці" дійсно і щиро хочуть на краще змінити стан укр. науки?
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Anatoliy
15 Серпня 2018, 14:55
Цей фактор перерозподілу майна звісно теж спонукає до змін, але менеджери повинні вміти домовлятися - це їхня робота. Якщо менеджер не вміє знайти спільну мову з керівництвом, яке надає гроші, тоді його потрібно міняти, або втратить вся організація. Ось чому керівництво такою структурою є неефективним на сьогодні.
Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі