Вихідця з України Максима Гельмана засудили у США до 200 років за вбивства кількох людей, повідомляє британська телерадіомовна корпорація Бі-бі-сі.
Як відзначається, 24-річного М.Гельмана визнали винним у листопаді 2011 року.
11 лютого 2011 року, йдеться у матеріалах суду, він зарізав свого вітчима і ще двох людей, потім на машині на смерть збив пішохода, а наступного дня напав на пасажирів у метро, поранивши їх ножем.
Всього звинувачення включало в себе 13 пунктів. Виносячи вирок, суддя назвав М.Гельмана "жорстоким злочинцем і соціопатом".
Як писало ZN.UA, у січні 2011 року іспанський суддя Ісмаель Морено пред'явив офіційне звинувачення у злочинах проти людяності 90-річному уродженцю України Івану Дем'янюку.
Дем'янюка підозрюють у причетності до загибелі 60 іспанців у концтаборі Флоссенбюрг, в якому він, імовірно, служив охоронцем під час Другої світової війни.
12 травня мюнхенський суд визнав І.Дем'янюка винним у причетності до вбивства більше 27 тисяч євреїв у концтаборі під час Другої світової війни і засудив його 5 років тюремного ув'язнення.
Львівська обласна рада звернулася до президента і прем'єр-міністра України, спікера Верховної Ради, МЗС та голови Світового конгресу українців з проханням захистити українця Івана Дем'янюка.
У США українцю дали 200 років в'язниці
19 сiчня, 2012, 06:54
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
