Кабінет Міністрів України вніс зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами. Відповідну постанову схвалено на засіданні уряду 31 серпня 2011 року.
Про це повідомляє прес-служба Кабміну.
Порядок видачі посвідчення водія і допуск громадян до управління транспортними засобами, враховуючи внесені зміни до Положення, істотно спрощується. До прийняття зазначеної постанови особам, які за останні 12 місяців не керували транспортними засобами, обмін посвідчень водія проводився після проходження теоретичного і практичного іспитів.
З метою спрощення процедури обміну водійських посвідчень виникла необхідність у проведенні обміну посвідчення водія без складання іспитів незалежно від терміну протягом якого особа не керувала транспортним засобом. У зв'язку з цим і було підготовлено зазначену постанову.
Прийняття цього нормативно-правового акта дозволило значно спростити порядок обміну водійських посвідчень, сприяти виключенню соціальної напруги серед населення та покращенню процесу обслуговування громадян при обміні зазначених документів.
Спрощено процедуру обміну водійського посвідчення
02 вересня, 2011, 09:30
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
