Справжнє літо прийде лише у серпні

04 липня, 2011, 09:59 Роздрукувати
Відправити
Відправити

У серпні на українців чекають комфортні погодні умови з підвищенням температурного фону. Про це повідомив начальник Гідрометцентру Микола Кульбіда.

За його словами, що кількість опадів у серпні буде істотно меншою, ніж у липні.

«Більшість днів матиме комфортний характер погоди з дещо підвищеним температурним фоном», - сказав він.

За оцінками фахівців Гідрометеорологічного центру, дощовий період збережеться до 6 липня включно, однак він буде не таким інтенсивним, як раніше.

6 липня у Прикарпатті та Закарпатті пройдуть сильні дощі, які можуть призвести до повені, проте М.Кульбіда підкреслив, що ця повінь не буде нести загрози для населених пунктів і сільськогосподарських посівів.

Температурний режим з 7 по 17 липня підвищиться до +25...+30 градусів, при цьому 11-16 липня у більшості регіонів температура повітря може піднятися до +35 градусів.

З 18 по 20 липня очікується короткострокове зниження температури.

За матеріалами: Українські новини / Підготував/ла : Шевченко Наташа
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК