Тільки 4% опитаних назвали різдвяну вечірку головним об'єктом своїх бажань.
Майже дві третини з 2574 осіб, які взяли участь у дослідженні, повідомили, що воліли б на Новий рік бонус, 62% висловилися на користь збільшення зарплати, а ще 32% хотіли б отримати більш високі відпускні.
«Доти, поки ми не побачимо, що вплив кризи сходить нанівець, працівники віддадуть перевагу грошам та іншим фінансовим заохоченням, щоб бути в змозі звести кінці з кінцями на свята», - повідомив Расті Рефф з компанії Glassdoor, що допомагала при проведенні опитування.
Подарункова картка у продуктовий магазин, можливість весь рік працювати з дому і акції компанії також опинилися на початку списку найкращих подарунків.
10% працівників віддали б перевагу медичному страхуванню, 8% повідомили, що їм не завадив би абонемент у спортклуб, а 3% висловилися на користь оплати витрат на транспорт.
Тільки 2% опитаних віддали б перевагу золотому годиннику або іншому подібному аксесуару.
Три чверті респондентів вважають, що заслужили заохочення в цьому році, а 58% повідомили, що сподіваються отримати подібний бонус.
Співробітники компаній хочуть не новорічних вечірок, а грошей
08 грудня, 2011, 13:42
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
