Швидкісний потяг 3"Інтерсіті+", що прямував за маршрутом Донецьк - Київ, пізно ввечері 12 грудня поламався і на 3 години застряг в полі на кордоні Харківської та Донецької областей.
Як пише газета "Сегодня", спочатку зрушити потяг намагалася дрезина, однак зусилля не дали результату. Близько трьох годин пасажири сиділи у вагонах без світла та замерзали, оскільки приміщення не опалювалося.
Згодом на місце зупинки Hyundai відправився маневровий локомотив. Він відтягнув вагони до станції Лозова у Харківській області. Там на пасажирів вже чекав інший склад, який доставив постраждалих до Києва.
За інформацією джерела газети в "Укрзалізниці", причиною поломки потяга стали погані погодні умови. У Hyundai спрацювала система безпеки і склад не зміг продовжити рух.
Відзначимо, що швидкісні потяги Hyundai, вартість проїзду в яких приблизно в два рази вища, ніж у звичайних потягах, почали курсувати в Україні з травня. З цього часу поломки і затримки Hyundai стали звичним явищем для українських залізниць.
Так, з останніх ситуацій - увечері 5 грудня Hyundai сполученням Київ - Харків у результаті обриву контактного проводу близько трьох годин простояв на станції у Полтавській області. !zn
Читайте також:
Янукович сплутав Hyundai і Samsung
Напівпорожні Hyundai пристосують для безкоштовного перевезення школярів
Суперпотяг Hyundai побив власний рекорд: експрес запізнився на 5 годин
Перший швидкісний потяг Hyundai запізнився на 20 хвилин
Швидкісний Hyundai Донецьк-Київ на 3 години застряг у полі
13 грудня, 2012, 08:09
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
