16 листопада 2010 командувач Повітряних сил генерал-полковник Сергій Онищенко підписав з держпідприємством «Укроборонсервіс» договір №70/10 (є в редакції) на ремонт і продовження терміну служби зенітно-ракетного комплексу С-300.
Акт прийому-передачі комплексу з чотирьох пускових установок і 48 ракет було підписано на наступний день, 17 листопада 2010 року.
В роботи повинні були входити перевірка комплексу та окремих його систем, розбирання, ремонт, заміна блоків, складання, знову перевірка, контроль військовими приймальниками, фіксація параметрів, оформлення документації.
Крім того договір № 70/10 з ряду позицій суперечить постановам Кабміну і наказам Міноборони.
«Укроборонсервіс» також виграв інший тендер Міноборони на ремонт ще одного комплексу С-300. Уцілому на проведення ремонтних робіт по двох комплексах С-300 витрачено понад 50 мільйонів гривень.
Детальніше про витрати військового бюджету читайте в статті Дмитра Менделєєва «А я вірю президенту Януковичу!» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».
Міноборони відремонтувало ракетний комплекс за один день і 24,5 млн
09 грудня, 2011, 14:21
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
