«На території України запроваджується час другого часового поясу (київський час) без щорічного переведення годинникової стрілки», - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, розміщеному на сайті міністерства.
Нагадаємо, що парламентська більшість у Верховній Раді 20 вересня прийняла постанову, за якою Україна залишалася на літньому часі (слідом за Росією і Білоруссю). Проте 18 жовтня депутати скасували своє ж рішення, однак доручили Кабінету міністрів підготувати закон, який регламентуватиме питання про час.
На сьогодні порядок обчислення часу визначено постановою Кабінету міністрів від 13 травня 1996 року №509, згідно з якою на території України діє час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.
Перехід на літній час здійснювався у СРСР з 1981 року. Наразі на літній час переходять у 110 країнах світу, у т.ч. у всій Європі.
Мінекономрозвитку запропонувало законом скасувати перехід на літній час
23 листопада, 2011, 14:13
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
