Лідер «Хамасу» отримав 1350 років в'язниці за теракти

Поділитися
Лідер «Хамасу» отримав 1350 років в'язниці за теракти
Ватажок бойового крила «Хамас» засуджений ізраїльським судом до 54 довічних термінів за організацію низки терактів. Загалом термін перебування підсудного у в'язниці складе 1350 років.

Ізраїльський військовий суд засудив одного з лідерів воєнізованого крила ісламістського руху «3на початку 2000-х років, у розпал чергового палестинського повстання, що отримало назву «другої інтифади».

В результаті тих терактів були вбиті 46 ізраїльтян, ще понад 400 були поранені. У восьми випадках атаці вдалося запобігти. За ці вісім невдалих злочинів, а також за кожного загиблого суд призначив 47-річному терористу по одному довічного терміну. Це в цілому 1350 років в'язниці.

У числі терактів, організованих Хамадом, теракт-самогубство на площі Ціон в Єрусалимі 1 грудня 2001 року. В результаті цього злочину загинули 11 осіб і десятки були поранені.

Хамад також організував теракт-самогубство в єрусалимському кафе «Момент» 9 березня 2002 року, в результаті якого 12 ізраїльтян загинули і десятки отримали поранення. Ще один теракт був здійснений у клубі «Шефельд» в Рішон ле-Ціон 7 травня 2002 року. В результаті цієї атаки загинули шість осіб.

Також він був причетний до вибуху у кафетерії в Єврейському університеті в Єрусалимі 31 липня 2002, в результаті чого загинули дев'ятеро людей і десятки отримали поранення.

Нагадаємо, ватажок бойового крила «Хамас» («Брига Ізаддіна аль-Касама») з 1998 року перебував у розшуку ізраїльських спецслужб і займав один з перших рядків у списку найбільш розшукуваних палестинських терористів. У 2006 році він був заарештований.

«Хамас» намагався домогтися звільнення Хамада у рамках операції з обміну ізраїльського військовослужбовця Гілада Шаліта, але марно. !zn

Читайте також:

ХАМАС погодився припинити удари по Ізраїлю

Єгипетська розвідка допомогла помирити ХАМАС і ФАТХ

Ізраїльська авіація завдала удару по сектору Газа

WikiLeaks: Спецслужби Ізраїлю мали тісні робочі відносини з ФАТХом

Палестинські спецслужби заарештували сотні членів ХАМАС за вбивство ізраїльтян

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі