Серед них - ЦВК дитячого санаторію «Сонячний» (м. Очаків), санаторію для батьків з дітьми «Дубки» (м. Ірпінь), дитячого санаторію імені Щорса в Сосниці Чернігівської області, майнові комплекси ДП «Алуштакурортснаб» та АТП «Ялтакурорт». І перлина списку: ЦВК всесвітньо відомої оздоровниці- спеціалізованого спинального санаторію імені академіка Бурденка в Саках. Таким чином, недоцільними у використанні вбачаються переважно дитячі оздоровниці і найвідоміша лікарня.
У другому додатку до проекту рішення ФПУ містяться об'єкти нерухомості: санаторій «Слов'янський» - підрозділ санаторно-курортного реабілітаційного центру «Слов'янський курорт» (Донецька обл.) та три адмінбудинки в Ялті і Львові.
Нагадаємо, кримський прем'єр Василь Джарти 24 травня поінформував президента Віктора Януковича про те, що ФПУ має намір передати ізраїльській фірмі санаторії, що належать кримським профспілкам.
Наступного дня прес-служба Генпрокуратури повідомила, що приватні структури за допомогою рейдерських схем скоротили загальну площу земельних ділянок санаторно-курортних комплексів ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» в АР Крим з 120 гектарів майже на третину.
У проектах і поясненнях до них називається тільки одна фірма, яка може розглядатися в якості інвестора створюваної мережі санаторно-готельних комплексів. Це Engelinvest Group, девелоперська компанія, заснована ізраїльським бізнесменом Яковом Енгелем.
Докладніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Валентини Самар «Хрустікі».