Валя Семеренко втратила п'єдестал пошани у гонці переслідування

Валя Семеренко втратила п'єдестал пошани у гонці переслідування © litva-tour.eu
Українці до останнього мали шанс на другу медаль Сочі-2014. Однак на фінішному відрізку в гонці переслідування Валя Семеренко пропустила вперед трьох гонщиць, в результаті прийшовши на фініш п'ятою.

Українка Валя Семеренко фінішувала п'ятою у біатлонній гонці переслідування на 10 км, яка завершилася на Олімпіаді в Сочі.

Практично до виходу на фінішну пряму Семеренко претендувала на бронзову медаль, однак у підсумку пропустила вперед словенку Тею Грегорин і чешку Габріелу Соукалову, опинившись на п'ятому місці.

Переможницею ж гонки стала білоруска Дарина Домрачева, яка принесла своїй команді першу медаль Ігор-2014. Друге місце у норвежки Тури Бергер.

Недавня бронзова призерка спринтерської гонки українка Віта Семеренко фінішувала 10-ою, Олена Підгрушна - 22-ю.