У Сочі знову два гірськолижника зійшли на одну сходинку п'єдесталу

У Сочі знову два гірськолижника зійшли на одну сходинку п'єдесталу © USA Today
У змаганнях зі слалому-супергіганта гонщики фінішували з високою щільністю. Слідом за переможцем норвежцем Хьетилем Янсрудом і американцем Ендрю Вайбрех в табелі про ранги розташувалося два спортсмена, що поділили бронзову медаль.

Змагання гірськолижників в категорії супергігант на Олімпійських іграх завершилися перемогою норвежця Хьетиля Янсруда.

Зазнавши невдачі в суперкомбінації, коли з-за теплої погоди покриття траси не дозволило йому випередити конкурентів, Янсруд виграв у своїй улюбленій дисципліні ипринес своїй команді п'яте золото в Сочі.

Янсруд проїхав трасу за 1.18,14 хв. Срібну медаль з відставанням 0,3 секунди заробив Ендрю Вайбрехт з США, а бронзу поділили ще один американець і один з найтитулованіших гірськолижників світу Боде Міллер, а також канадець Ян Худек.

П'ятиразовий олімпійський медаліст, чемпіон Ванкувера-2010, 36-річний гірськолижник показав однаковий час з трохи менш досвідченим канадцем Худеком. До речі, уродженець Чехословаччини приніс Канаді першу олімпійську нагороду в гірських лижах за 20 років.

Нагадаємо, раніше подвійну перемогу в швидкісному спуску у жінок здобули словенка Тіна Мазе і швейцарка Домініка Гизин.

Єдиний з українців, який брав участь у змаганнях зі слалому-гіганту, Дмитро Мыцак зайняв останнє місце, 52-е, серед фінішували гонщиків. На фініші секундомір зафіксував більш ніж 10-секундне відставання від переможця, що в гірських лижах означає цілу прірву. !zn