Олімпійці Німеччини першими перейшли рубіж у п'ять золотих медалей у Сочі

Олімпійці Німеччини першими перейшли рубіж у п'ять золотих медалей у Сочі Тобіас Артль і Тобіас Вендль святкують перемогу на санній трасі © tacopshq.com
Завдяки двом золотим нагородам у п'ятий день розіграшу медальних комплектів, німецька збірна вийшла на лідерські позиції загального заліку Ігор-2014.

Олімпійці збірної Німеччини завоювали шість золотих нагород Сочі-2014 і очолили медальний залік 22-ї зимової Олімпіади.

Перемоги своїй країні у п'ятий день розіграшу медальних комплектів принесли двоєборець Ерік Френцель і саночники Тобіас Вендль та Тобіас Арльт, що виграли заїзди двійок. До слова, німецький дует приніс Німеччині вже третю перемогу у санному спорті - раніше змагання одинаків у чоловіків виграв Фелікс Лох, а у жінок Наталі Гайзенберг.

Втім, за кількістю нагород у медальному заліку німці поки відстають від провідних збірних - їх у Німеччині 8, тоді як у тих же норвежців, які практично всі дні очолювали рейтинг, 12.

Відзначимо, успіх американських сноубордистів у хафпайпі - після невдачі Шона Уайта, який в Сочі втратив можливість стати найтитулованішим американцем в історії зимових Ігор, а також травми чемпіонки світу Аріель Голд, на п'єдестал пошани зійшла їхня співвітчизниця Кейтлін Фаррінгтон, а бронзу виграла Келлі Кларк.

До слова, Уайт вже встиг розповісти на спеціально зібраній прес-конференції в Сочі, що не збирається йти зі спорту і обов'язково візьме участь в Іграх-2018, які відбудуться в корейському Пхенчхані.

Відзначимо, що в медальний залік у п'ятий день потрапили два новачки - Австралія і Латвія - завдяки сріблу сноубордістки Тори Брайт і санного дуету братів Шитсів - Андріса і Юріса.

А українці тим часом залишаються з однією бронзою - 12 лютого вони брали участь у санному спорті, двоборстві, однак не здобули там лаврів - двійка Олександр Оболончик/Роман Захарків (Україна) посіла гідне 17-те місце , а Пасічник фінішував у змаганнях двоеборців за системою Гундерсена 42-ге місце.

Залишається додати, що у Сочі вже розіграно 32 комплекти медалей з 98. Ігри триватимуть до 23 лютого. !zn