Американські хокеїсти, не залишивши шансів Словаччині, нагадали Росії про розгром на ЧС-2013 © rationallibertariancorner.com
Збірна США на відміну від росіян впевнено почала чоловічий хокейний турнір Сочі-2014. Срібні призери Олімпіади-2010 забили 7 шайб у ворота срібних призерів чемпіонату світу-2012.

Збірна США впевнено стартувала на хокейному турнірі Сочі-2014, розгромивши віце-чемпіонів світу-2012 словаків 7:1. При цьому збірна Росії, яка в наступному турі саме зустрічається з американцями, лише в третьому періоді зуміла дотиснути Словенію і добути стартову перемогу.

Таким чином, "зоряно-смугасті" очолили групу А, і вже в наступному турі можуть забезпечити собі вихід у чвертьфінал. Правда для цього їм необхідно обіграти Росію. Між тим, господарі турніру, напевно, пам'ятають про розгром 3:8, який американці влаштували їм в чвертьфіналі чемпіонату світу-2013, який проходив у Фінляндії та Швеції. І напевно горітимуть бажанням реабілітуватися за прикру поразку. Тим більше, перед своїми глядачами, гонящими своїх улюбленців вперед і які чекають від них лише перемоги.

А поки що росіяни можуть радіти успіху в матчі з дебютантом Олімпійських ігор збірної Словенії. Нагадаємо, що словенці вперше в історії пробились на Ігри, выграв кваліфікаційний турнір у Білорусі, Данії та України. Словенці провели чудовий другий період і зуміли навіть виграти 2:1. Правда на третю 20-хвилинки їх попроту не вистачило.

Росія - Словенія- 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

Голи: 1:17 Овечкін (Малкін, Сьомін) - 1:0, 3:54 Малкін (Овечкін, Медведєв) - 2:0, 21:43 Еглич (Робар) - 2:1, 37:48 Ковальчук (Малкін, Радулов - більш.) - 3:1, 38:52 Еглич (Саболич, Копітар) - 3:2, 43:59 Ничушкин (Терещенко) - 4:2, 47:53 Бєлов (Нікітін, Терещенко) - 5:2

Воротарі: Варламов - Кристал

Кидки: 35 - 14.

Штраф: 6 - 6.

Словаччина ж розчарувала: маючи цілком боєздатний склад, нехай і без травмованого нападника "Коламбус Блю Джекетс" Маріана Габорика, який отримав травму ще в грудні, вона повністю провалилас другий період, програвши 1:6. Американці ж показали свою міць, погравши мускаламі перед росіянами.

Словаччина - США 1:7 (0:1, 1:6, 0:0)

Голи: 14:27 Карлсон (Кессел, ван Римсдайк) - 0:1; 20:24 Татар (Мн. Хосса) - 1:1; 21:26 Кеслер (Кейн) - 1:2; 22:32 Штястни (Пасіоретті, Оши) - 1:3; 28:16 Бэкес (Кессел) - 1:4; 33:30 Штясни (Шаттенкірк, Оши) - 1:5; 34:20 Кессел (Кеслер, ван Римсдайк) - 1:6; 35:17 Браун (Карлсон, Кейн) - 1:7.

Воротарі: Галак (33:30 - Будай) - Квик.

Кидки: 23 - 33.

Штраф: 4 - 2.

Зазначимо, що у матчі групи В фіни впевнено здолали Австрії 8:4. Матч Канада - Норвегія відбудеться ввечері 13 лютого.

Нагадаємо, що другий тур у групі А пройде 15 лютого: 10:00 зіграють Словаччина і Словенія, а в 14:30 - США та Росія. !zn