Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти "Росспівробітництва" та інших компаній – список

Документ
Поділитися
Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти © https://www.president.gov.ua
Під санкції потрапили 79 компаній.

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про санкції проти російських компаній і організацій, у тому числі «Росспівробітництва». Відповідний указ №140/+2021 опублікований на сайті президента від 3 квітня.

Застосувати персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до: 1) фізичних осіб згідно з додатком 1; 2) юридичних особіб згідно з додатком 2 ", - йдеться в тексті указу.

Під санкції, відповідно до опублікованого переліку, потрапили 79 компаній, серед них: "Росспівробітництво", ТОВ "СНАБКОМ", ТОВ "ВОЛГА-ДНІПРО ММ XVI", ТОВ "Завод спецагрегати", ТОВ "Завод молот-механіка", ТОВ "Севмормаш- 2М ", АТ" Спеціальна виробничо-технічна база Зірочка "та інші.

Також під санкції потрапили польські компанії "Binboro Sp. Zoo" і "Oil House Sp. Zoo", естонська "Agro White Company OU", "Prometey Swiss Sa" з Швейцарії і "Black Sea Commodities Trading Limited" з ОАЕ.

Санкції РНБО торкнулися також компаній, пов'язаних з Вадимом Альперіном, Володимиром Дідухом, Олександром Чудаковим, Олександром Кравченком, Віктором Шерманом, Іваном Бокало, Валерієм Пересоляком, Юрієм Кушніром, Орестом Фірманюком і Олександром Ерімічуком, проти яких запровадили персональні санкції за контрабанду.

Нагадаємо, РНБО на засіданні 2 квітня вперше в історії України ввела персональні санкції проти десяти контрабандистів, які, за даними спецслужб, є "лідерами" у цій галузі.

Після засідання РНБО 2 квітня Держмитниця відсторонила понад 100 своїх співробітників в різних регіонах.

Також, раніше ZN .UA повідомляло, що оголошені Зеленським санкції РНБО введено проти громадян України, що займаються поставками в Україну і в Європу підакцизних контрафактних товарів, в першу чергу цигарок і горілки, вироблених на окупованих територіях. Підставою для введення санкцій могли бути ті ж статті про фінансування тероризму, які лягли в основу рішення по Медведчуку і Козаку. Йдеться про закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення».

Як раніше заявив економіст, координатор експертних груп Економічної експертної платформи ISET Олег Гетьман під час обговорення від ZN.UA "Корупційний калькулятор Скільки країна втрачає на схемах", держбюджет України щорічно втрачає 226-320 млрд гривень від схем з "сірим імпортом" на митниці.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі