Засідання Верховної Ради 14 липня: онлайн-трансляція

Відео
Поділитися
Засідання Верховної Ради 14 липня: онлайн-трансляція Засідання Верховної Ради онлайн © Сайт Верховної Ради України
Дивіться онлайн-трансляцію засідання Верховної Ради на DT.UA.

Засідання Верховної Ради онлайн
Засідання Верховної Ради онлайн

3 розпочала своє засідання о 10:00 у четвер, 14 липня.

Згідно порядку денному, Рада розгляне питання ратифікації Паризького угоди по клімату, схваленого країнами 15 грудня 2015 року..

Крім того, у першому читанні депутати розглянуть питання щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції, розвитку вітчизняного виробництва, фінансового забезпечення реформування рибної галузі України, підтримки літакобудівної галузі, приватизації та отримання в користування земельних ділянок, обмеження використання медійної продукції держави-агресора, оптової торгівлі алкогольними напоями, виготовленими з власного виноматеріалу, фінансування ремонту автомобільних доріг, сприяння пошуку та видобутку нафти і газу в Україні, зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку, відновлення пільг для жертв нацистських переслідувань.

Читайте також: Парубій достроково закрив засідання Ради через відсутність депутатів

Також будуть розглядатися законопроекти з питань очищення влади, надання притулку бездомним особам, а також про третейських судах.

Крім того, депутати розглянуть законопроекти про внутрішньому водному транспорті, ринку електричної енергії та старательськой діяльності, а також питання про перейменування окремих населених пунктів, звільнення суддів, призначення позачергових місцевих виборів.

Для включення до порядку денного та прийняття рішення депутатам пропонується проект постанови про затвердження рішення РНБО щодо секторальних санкцій; законопроекти про ринок природного газу, а також щодо добровільного приєднання територіальних громад, реорганізації фондів соцстрахування, забезпечення рівності прав військовослужбовців на грошове забезпечення, державної підтримки державних вугледобувних підприємств, стимулювання розвитку ринку уживаних транспортних засобів.

У другому читанні будуть розглядатися, зокрема, проект Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг; а також законопроекти щодо регульованих ринків та деривативів, правової долі земельних ділянок, власники яких померли, а також питання пенсійного забезпечення окремих категорій осіб з числа учасників АТО і оподаткування спадщини.

Крім того, депутати планують розглянути законопроекти про споживчому кредитуванні, про внесення змін у законодавство про захист економічної конкуренції щодо визначення органами Антимонопольного комітету України розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Також депутати розглянуть законнопроект про видобування та реалізації бурштину.

Читайте також: Засідання парламенту 12 липня: "сидячий протест" і коктейлі перед Радою

Раніше Рада затвердила план сесії на лютий-липень. У депутатів буде 12 пленарних тижнів, решту часу – робота в комітетах і з виборцями.

7 червня народні депутати затвердили календарний план 5-ї сесії. Згідно з документом, сесія розпочнеться 6 вересня, а закінчиться 27 січня 2017 року.

Що стосується поточної четвертої сесії, то її закриття спочатку планувалося на 22 липня.

Однак голова фракції "Блок Петра Порошенко" Ігор Гринів заявив, що Верховна Рада не закриє сесію і буде працювати все літо над законопроектами, які досі не прийняті, в тому числі, з "МВФівського" пакету.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі