Під час голосування Верховної Ради за проект Закону про забезпечення функціонування української мови як державної в сесійній залі були зареєстровані 347 народних депутатів із яких 41 проголосував проти ухвалення закону в другому читання та в цілому.
Згідно з інформацією на сайті Верховної Ради, 277 депутатів проголосували за ухвалення законопроекту, 27 не голосували, два утримались, а 41 проголосували проти. Серед противників закону опинились депутати фракції "Опозиціний блок", а також кілька представників групи "Відродження".
Зокрема проти проголосували від "Опоблоку": Балицький Є.В., Бахтеєва Т.Д., Білий О.П., Вілкул О.Ю., Воропаєв Ю.М., Гальченко А.В., Гусак В.Г., Добкін М.М, Долженков О.В., Ківалов С.В. , Кісельов А.М., Козак Т.Р, Колєсніков Д.В., Королевська Н.Ю., Ларін С.М., Льовочкіна Ю.В, Мартовицький А.В., Матвієнков С.А., Мирний І.М., Мірошниченко Ю.Р., Мороко Ю.М., Нечаєв О.І., Німченко В.І., Новинський В.В., Омельянович Д.С., Павлов К.Ю., Папієв М.М., Сажко С.М., Скорик М.Л., Шенцев Д.О., Шпенов Д.Ю. та Шуфрич Н.І.
Також проти проголосували позафракційні Бойко Ю., Денисенко А.П., Дунаєв С.В., Іоффе Ю.Я, Льовочкін С.В., Мураєв Є. і депутати з групи "Відродження" Гулєяв В.О., Кіссе І.А. та Писаренко В.В.
Верховна Рада 25 квітня ухвалила у другому читанні і в цілому закон №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної, згідно з яким українська мова затверджений як основний у функціонуванні в державних установах і суспільстві. За закон проголосували 278 депутатів.