Ляшко звинуватив Геруса в тому, що той відкрив імпорт електроенергії з Росії, ніж зрадив національні інтереси України і побився з ним через розбіжності поглядів на співпрацю з Росією.
Герус подав на Ляшка в суд. Суд відпустив лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка на поруки народних депутатів Вікторії Сюмар та Михайла Волинця. Проте прокуратура опротестувала рішення Бориспільського суду.
Тепер Київський апеляційний суд розгляне апеляційну скаргу прокуратури на запобіжний захід колишньому народному депутату Олегу Ляшко - взяття на поруки - 28 листопада. Інформацію про це підтвердила прес-секретар прокуратури Київської області Мар'яна Гайовская.
"Апеляційний суд призначив розгляд апеляції прокуратури на запобіжний захід Ляшко на 28 листопада о 13:15", - підтвердила Гайовская.
Нагадаємо, 19 листопада Бориспільський міськрайонний суд обрав запобіжний захід народного депутата попереднього скликання Олега Ляшка у вигляді особистої поруки.
Прокуратура просила про запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
18 листопада екс-нардеп України Олег Ляшко в Бориспільській прокуратурі отримав підозра про напад на народного депутата Андрія Геруса. Так, йому повідомлено про підозру у ч. 2 ст. 346 КК (погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча, а саме умисне заподіяння особам, зазначеним в частині першій цієї статті, середньої тяжкості тілесних ушкоджень чи легких тілесних ушкоджень, нанесення побоїв чи вчинення інших насильницьких дій у зв'язку з їх державною або громадською діяльністю).
На початку листопада Ляшко та Герус побилися в аеропорту "Бориспіль". "Радикал" звинуватив "слугу народу" в тому, що той відкрив імпорт електроенергії з країни-агресора Росії, чим зрадив національні інтереси України.
Нагадаємо, 18 вересня Верховна Рада дозволила імпортувати електроенергію з Білорусі та Росії за двосторонніми договорами. Зміни в закон про ринок електроенергії парламент вніс законопроєктом №1084 "Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії".
Документ, який називають "формулою Геруса", підтримали 265 народних депутатів на засіданні 18 вересня. Пізніше багато експертів назвали це рішення вигідним для Росії і провальним для України.