Бориспільський міський районний суд відпустив лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка на поруки народних депутатів Вікторії Сюмар та Михайла Волинця. Ляшка підозрюють в нанесенні легких тілесних ушкоджень народному депутату "Слуги Народу" Андрію Герусу.
Прокурор подав клопотання щодо взяття Ляшка під варту без можливості внесення застави. За словами сторони звинувачення, лідер "Радикальної партії" міг уникати викликів суду та переховуватися, а також впливати на потерпілого і свідків, тиснути на суд. Під час засідання, прокурор наголосив, що Ляшко може знову вчинити правопорушення, подібне до того, в якому його звинувачують. Адже після бійки із Герусом він продовжував публічно образливо висловлюватися щодо "слуги народу".
"Всі ті обґрунтування, які наводить цей тіп на підтвердження того, що я можу кудись зникати, ухилятися чи впливати, - все це не варто виїденого яйця. Все це вигадки й все це смішно й принизливо, коли народні гроші витрачаються на таких ідіотів", - у свою чергу зазначив Ляшко.
На такий коментар, суддя зробив зауваження Ляшку та попросив поважати один одного.
Адвокатка "радикала" у своїх доводах невинуватості її підзахисного, зокрема, керувалося тим, що зняття побоїв з Геруса відбулося через п'ять діб після бійки.
"Відсутні будь-які докази причинно-наслідкового зв'язку, що саме Олег Валерійович наніс будь-які тілесні ушкодження Герусу. Так, вибачте, людина 5 днів десь ходила, гуляла, і через 5 днів тільки експерт оглядає безпосередньо цю людину і робить висновок, що нібито там є легкі тілесні ушкодження", - наголосила адвокатка.
На початку листопада Ляшко та Герус побилися в аеропорту "Бориспіль". "Радикал" звинуватив "слугу народу" в тому, що той відкрив імпорт електроенергії з країни-агресора Росії, чим зрадив національні інтереси України.
Нагадаємо, 18 вересня Верховна Рада дозволила імпортувати електроенергію з Білорусі та Росії за двосторонніми договорами. Зміни в закон про ринок електроенергії парламент вніс законопроєктом №1084 "Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії". Документ підтримали 265 народних депутатів на засіданні 18 вересня.