"Є ще один формат, про який зараз мало говорять. Ще в грудні 2015 року я говорив про те, що можна було б спробувати в рамках ООН створити так звану групу друзів України. Такі випадки були в минулому, була група друзів Грузії, яка, до речі, дуже сильно допомагала Раді Безпеки ще в той час, коли була ооновська присутність в Абхазії", - сказав Єльченко в інтерв'ю виданню "Апостроф".
Він зазначив, що в цю групу могла б увійти Німеччина, або Польща, або країни Балтії, і взагалі будь-яка країна, яка готова допомогти Україні і підкреслив, що подібні розмови треба починати, перш за все, в "нормандському форматі", а "тоді вже переходити далі".
Раніше повідомлялося, що за підсумками переговорів з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном у Мюнхені, міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що формат "нормандської четвірки" не буде розширений.
Тим не менш, міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв'ю DT.UA спростував існування домовленості не розширювати "нормандський формат" за рахунок США.
Докладніше читайте в інтерв'ю міністра закордонних справ України Павла Клімкіна у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".