Представники Уаттара заявляють, що їм вдалося взяти місто під свій контроль.
За словами кореспондента "Бі-бі-сі" в Кот-д'Івуарі, якщо ці повідомлення підтвердяться, то це велика перемога для сил, лояльних Алассані Уаттару.
За останні кілька тижнів прихильникам опозиції вдалося відбити у військ Гбагбо п'ять міст на заході країни.
Причиною кризи, що розгорнулася, стала відмова Лорана Гбагбо, який обіймає посаду президента, скласти з себе повноваження глави держави. ООН і більшість африканських країн стверджують, що Гбагбо програв листопадові вибори своєму давньому політичному супернику Алассану Уаттару.
З часів виборів президента в листопаді 2010 року сотні людей загинули в ході зіткнень, сотні тисяч - втекли з країни. Велика частина загиблих - прихильники опозиції або люди, що підозрюються в лояльності Уаттару, на яких полюють служби безпеки і проурядова ополчення «Молоді патріоти».
Більшість з тих, хто підтримує Уаттара - уродженці північної частини Кот-д'Івуара, де поширений іслам, а «Молоді патріоти», як правило, переслідують саме сіверян.
Нагадаємо, два вертольоти Мі-24 і 30 військовослужбовців були передислоковані Україною в Кот-д'Івуар зі складу 56-го окремого вертолітного загону українських збройних сил, що знаходиться у складі місії ООН у Ліберії.
Закон про направлення миротворців у Кот-д'Івуар раніше, 7 лютого, підписав президент України Віктор Янукович.
За матеріалами: BBC Russian