Вітренко попросив допомоги у протидії зняття американських санкцій з «Північного потоку-2»

Поділитися
Вітренко попросив допомоги у протидії зняття американських санкцій з «Північного потоку-2» Вітренко розкритикував Коболєва за те, що той "не діяв на випередження ", знаючи про ризики зняття санкцій США з" Північного потоку-2 "
За словами голови правління «Нафтогазу», він розраховував, що «попередники гратимуть на випередження».

НАК «Нафтогаз України» виступає проти зняття американських санкцій з «Північного потоку-2» і просить підтримки у стейкхолдерів, зацікавлених у блокуванні завершення будівництва російського газопроводу.

При цьому голова правління «Нафтогазу» Юрій Вітренко поклав частину відповідальності за пом'якшення позиції Вашингтона на свого попередника Андрія Коболєва. На думку Вітренка, ризики були прогнозованими, і топ-менеджмент НАК мав діяти активніше.

«Ризики відмови від санкцій з боку нової адміністрації були зрозумілі. Очікувано, що нова адміністрація США шукатиме певні компроміси з Німеччиною, оскільки для них Німеччина є важливим партнером по НАТО. У свою чергу, Німеччина, принаймні, до виборів восени, постарається якомога швидше закінчити будівництво «Північного потоку-2» і тиснути на США», - заявив Вітренко.

«Оскільки цей ризик був очевидним, я очікував, що мої попередники гратимуть на випередження», - підкреслив він.

У заяві, поширеній пресслужбою «Нафтогазу» увечері в п'ятницю, 28 травня, сказано, що НАК лише частково підтримує звернення аналітичного центру Center for Liberal Modernity до федерального уряду Німеччини, так як вважає неприпустимим «пошук компромісу в частині скасування санкцій США».

«З огляду на високу ймовірність виникнення нових загроз, «Нафтогаз» звертається до органів державної влади, громадських діячів та експертної спільноти, щоб негайно виступити з публічною ініціативою і закликати всі зацікавлені сторони не допустити зняття санкцій США з проекту Nord Stream-2», - йдеться в заяві.

Детальніше про те, чому до цих пір не зупинили «погану угоду для Європи» і чому російські газопроводи стануть глобальним кліматичним програшем для Зеленого пакту Європи читайте в статтях Михайла Гончара «Підводні течії проекту« Північний потік-2» і «Північний потік-2 » : кліматичне вимір».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі