В ЄК вказали керівництву України на повільність конституційної та судової реформ

Поділитися
В ЄК вказали керівництву України на повільність конституційної та судової реформ Домбровскіс: Україні нобхідно прискоритися з конституційної і судовою реформами
У той же час, в Єврокомісії визнають: коли аналогічні реформи проводилися в Польщі та країнах Балтії, вони не стикалися з військовою агресією.

Віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс констатував повільні темпи проведення конституційної, судової реформ в Україні, а також реформи державного управління.

Про це він заявив під час Міжнародної донорської конференції в підтримку України.

"Реформа системи судочинства та державного управління дадуть можливість швидкого відновлення економіки. Ще цілий ряд важливих кроків у реформуванні були реалізовані, але прогрес в інших галузях поки залишається повільним, особливо у сфері конституційної, судової та реформи державного управління", - підкреслив Домбровскіс, передає "РБК-Україна".

Віце-президент ЄК привітав зусилля останніх місяців у впровадженні реформ в Україні, однак підкреслив, що багато чого ще потрібно зробити і як можна швидше.

"Свобода, демократія, процвітання мають ціну. Ціною економічного розвитку є структурні реформи. Чим більше ви з ними будете зволікати, тим вище буде ціна", - сказав він.

У той же час віце-президент Єврокомісії визнав, що зараз стоять перед Україною виклики, яких не відчували країни Балтії або Польщі під час перехідного періоду реформ – військова агресія Росії.

Напередодні Кабмін відзвітував про виконання реформ для асоціації з ЄС.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі