Кабмін відзвітував про виконання реформ для асоціації з ЄС

Поділитися
Кабмін відзвітував про виконання реформ для асоціації з ЄС Уряд перерахував реформи, які вже провела Україна
Уряд перерахував, що вже зроблено, і які реформи мають бути реалізовані найближчим часом.

Кабінет міністрів України оприлюднив "Звіт про виконання порядку денного порядку денного асоціації та угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом".

В документі з 84 сторінок уряд звітує, який прогрес у виконанні зобов'язань української сторони досягнуть з осені 2014 року по квітень 2015 року. Відповідний договір опубліковано на сайті Кабміну "Урядовий портал".

Так, у звіті перераховуються напрямки, за якими, згідно з оцінкою Кабміну, Україна досягла успіху.

Так, в саме початку винесена Конституційна реформа, за якою досягнутий "певний прогрес" - створена Конституційна комісія і три робочі групи: з децентралізації, судової реформи, прав людини.

У боротьбі з корупцією уряд оцінив роботу української влади як "значний прогрес" - створене Антикорупційне бюро, Нацагентство по запобіганню корупції, внесено зміни до антикорупційних законів і так далі.

В реформі судової системи досягнутий "певний прогрес" - в першу чергу, прийнятий закон "Про справедливий суд". В податковій реформі - теж "певний прогрес" - внесені зміни в законодавство щодо відшкодування ПДВ.

Що стосується економічної дерегуляції, то тут прогрес України оцінений як "значний" - зазначається, що: закріплений мораторій на перевірки, зменшено кількість податків з 22 до 9, спрощені на законодавчому рівні процедури отримання ліцензій та інших дозвільних документів. В реформі держзакупівель теж досягнуто "значний прогрес".

За реформу ж енергетичної галузі України прогрес лише "певний" - один з головних результатів полягав у прийнятті закону про ринок газу, а також плану подальших реформ "Нафтогазу".

У виборчій реформі України поки досягнуть лише "обмежений прогрес".

У звіті також описані деякі просування у сферах юстиції, торгівлі, охороні здоров'я, охорони навколишнього середовища та інших. Перераховані технічні стандарти, які Україна вже призвела і призводить у відповідності з законодавством ЄС.

В цілому, передбачається схвалення планів імплементації близько 180 актів законодавства ЄС у визначених Угодою сферах на період 2014-2017 років.

У кінці звіту зазначаються подальші пріоритетні заходи, заплановані Україною для імплементації угоди про Асоціацію.

Раніше повідомлялося, що в цьому році Росія знову може зажадати відстрочити повноцінне виконання угоди про асоціацію Україна-ЄС до 2017 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі