Про це у своєму Facebook написав постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич, передає Укрінформ.
"У зв'язку з появою в ЗМІ чергових спекуляцій щодо можливого відновлення водопостачання Криму і пов'язаного з цим "візиту комісії з Києва", зазначимо, що ця інформація не відповідає дійсності", - йдеться в повідомленні.
Кориневич повідомив, що 11-12 лютого відбудеться виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області з метою ознайомлення з питаннями, пов'язаними з тимчасово окупованими територіями АР Крим і Севастополя.
Комісія планує відвідати КПВВ "Каланчак" і дамбу перекритого ділянки Північно-Кримського каналу, оскільки вона знаходиться в безпосередній близькості до КПВВ.
"Ніхто ні про яке відновлення водопостачання не говорить, вода по каналу піде в Криму лише після деокупації. Ніякої води до деокупації. Виїзне засідання Комітету ніяк не пов'язано з питанням водопостачання, а має на меті ознайомлення з ситуацією біля админграницы з тимчасово окупованої АР Крим", - підкреслив Кориневич.
Канада розширила "кримські санкції" проти Росії. До санкційного списку потрапили шестеро людей, причетних до проведення незаконних виборів в анексованому Криму, повідомив міністр закордонних справ Канади Жан-Філіп Шампань.
"Канада вводить санкції стосовно шести осіб, причетних до нелегітимних виборів, що відбулися в окупованому Росією Криму. Канада незмінно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України", - написав він у Twitter.
Там же міністр оприлюднив скан відповідного документа. Нові обмежувальні заходи набирають чинності негайно.
Як повідомляє "Радіо Свобода", під санкції потрапили: тво "губернатора" Севастополя Михайло Развожаєв; голова "законодавчих зборів" Севастополя Володимир Нємцев; член Ради федерації РФ від Севастополя Катерина Алтабаєва; голова "міськвиборчкому" Севастополя Сергій Даниленко, його заступниця Лідія Басова і секретарка Катерина Пиркова.