Сторони обговорили положення Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року, хід реалізації проектів у рамках трастового фонду НАТО для України, а також питання реформування національного оборонно-промислового комплексу.
"За результатами засідання було прийнято Положення про діяльність спільної робочої групи і оновлена версія Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва, які планується підписати на саміті НАТО у Варшаві", - йдеться в повідомленні.
Як заявив у п'ятницю, 3 червня, президент України Петро Порошенко, стратегічний оборонний бюлетень – "дорожня карта, яка означає визнання ефективної взаємодії реформування всього сектору безпеки".
Стратегічний оборонний бюлетень – дорожня карта, яка означає визнання ефект. взаємодії в реформуванні всього сектору безпеки, – Президент
- APU (@APUkraine) 3 червня 2016 р.
Нагадаємо, раніше генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що, якщо Україна подасть заявку на вступ Північноатлантичний альянс, то вона буде розглянута так само, як і попередні заявки.
Згідно з результатами опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в лютому 2016 року, вступ України до НАТО підтримують 47% українців, 31% опитаних висловилися проти.
У листопаді 2015 року президент України Петро Порошенко сказав, що Україні потрібно мінімум шість-сім років, щоб відповідати вимогам для можливого вступу в НАТО.