Україна, Франція та Німеччина обговорять безвизовий режим найближчим часом

Поділитися
Україна, Франція та Німеччина обговорять безвизовий режим найближчим часом В АП вважають, що Порошенко продемонстрував у Брюсселі "жорстку позицію" щодо безвізового режиму © © European Council
В АП оптимістично розглядають перспективи надання безвізового режиму після Саміту Україна-ЄС.

У Адміністрації президента готуються до консультацій з керівництвом Франції та Німеччини з питання надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом, повідомив заступник голови АП Костянтин Єлісєєв.

"Я не виключаю, що найближчим часом у нас відбудуться поглиблені консультації і з французькою, і німецькою стороною. У мене завтра відбудуться телефонні контакти з моїми колегами - дипломатичними радниками президента Франції Франсуа Олланда і канцлера Німеччини Ангели Меркель, де ми також говоритимемо на цю тему", – повідомив Єлісєєв в ефірі телеканалу "112. Україна" увечері в четвер, 24 листопада.

Заступник глави АП також заявив, що після саміту Україна-ЄС він більш оптимістично дивиться на надання Україні безвізового режиму, оскільки "жорстка позиція" президента Петра Порошенка під час саміту повинна була вплинути на европейких лідерів.

"Ми продовжимо працювати і робитимемо все можливе для того, щоб хоча б юридичне рішення було прийнято найближчим часом", – підсумував Єлісєєв.

Раніше президент Порошенко повідомив, що переговори між Європарламентом і Європейською Радою з візової лібералізації для України мають завершитися до кінця року.

Нагадаємо, перед зустріччю президента України Петра Порошенка з лідерами ЄС голова Європарламенту Мартін Шульц заявив, що Єврокомісія та Європейський парламент зробили все для скасування візового режиму між ЄС та Україною. Відповідні рішення були прийняті на засіданні постійних представників країн-учасниць і в спеціальних комітетах.

Сьогодні в Брюсселі пройшов саміт Україна-ЄС. Інформаційне агентство Reuters повідомляло, що лідери ЄС трохи похвалять Порошенко і закличуть оживити реформи.

Європейців турбує рівень корупції і занадто повільні темпи, з якими Київ бореться з нею. Також гострим питанням у відносинах між ЄС і Україною було скасування європейських короткострокових віз для українців. Проте Євросоюз також затягує з цим через коливання Німеччини та Франції, в яких ростуть антиімміграційні настрої перед виборами.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі