У Москві відбулися російсько-українсько-німецькі консультації

Поділитися
© pharmacology-news.blogspot.com
У четвер, 25 листопада, в Міністерстві закордонних справ Росії відбулися російсько-українсько-німецькі консультації з проблематики придністровського врегулювання.
У четвер, 25 листопада, в Міністерстві закордонних справ Росії відбулися російсько-українсько-німецькі консультації з проблематики придністровського врегулювання. У ході консультацій було порушено питання  про сучасний стан справ у перемовному процесі, обговорено перспективи поновлення неофіційних перемов у форматі «5 плюс 2». Учасників консультацій прийняв статс-секретар - заступник міністра закордонних справ Російської Федерації Григорій Карасін і заступник секретаря Ради безпеки Росії Юрій Зубаков. Нагадаємо, що незадовго до розпаду СРСР п'ять розташованих на лівому березі Дністра районів Молдови оголосили про створення Придністровської союзної республіки у складі СРСР, а отже - незалежної Придністровської Молдавської Республіки з центром у Тирасполі. Влада Молдови не погодилася з таким рішенням і спробувала ввести війська в невизнану республіку, після чого почався збройний конфлікт, який тривав кілька місяців. Перемови за участю міжнародних посередників у форматі «5 +2» (Молдова, Придністров'я, Росія, Україна, ОБСЄ, а також у ролі спостерігачів - ЄС та США) щодо пошуку розв'язання придністровської проблеми в лютому 2006 року зайшли в глухий кут, а потім були припинені. Разом з тим консультації в цьому форматі періодично проводять.

За матеріалами УНИАН

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі