У квартирі Тетяни Рудь будуть шукати докази

Поділитися
Печерський райсуд Києва дозволив обшукати квартиру екс-начальника Держінспекції з контролю за цінами Мінекономіки Тетяни Рудь. Про це йдеться в ухвалі суду.

Печерський райсуд Києва дозволив обшукати квартиру екс-начальника Держінспекції з контролю за цінами Мінекономіки Тетяни Рудь. Про це йдеться в ухвалі суду.

Як наголошується в документі, Генпрокуратурою розслідується кримінальна справа стосовно першого заступника начальника Держінспекції з контролю над цінами у Київській області та начальником відділу цієї ж інспекції за ознаками злочинів, передбачених частиною 2 статті 15, і частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу.

Під час досудового слідства були отримані дані про те, що Рудь неодноразово спілкувалася з цими чиновниками, яким давала вказівки з приводу проведення повторної перевірки ТОВ «Лютий» щодо порядку формування, встановлення та застосування цін і тарифів та бажаних результатів проведеної перевірки.

Також встановлено, що 28 липня 2010 року заступником Рудь на підставі скарги голови ТОВ «Ланнівський МТС» і глави правління ВАТ «Бурякорадгосп Ланнівський» яку підготував начальник юридичного відділу Держінспекції за вказівкою Рудь, було скасовано рішення про застосування до вказаних підприємствам економічних санкцій.

До ТОВ «Ланнівський МТС» мали бути застосовані санкції на суму 210 тисяч гривень, у ВАТ «Бурякорадгосп Ланнівський» на 4 мільйони 27 тисяч гривень.

Суд вирішив, що подання про обшук квартири Рудь слід задовольнити, тому що в ній «можуть знаходитися предмети і документи, що мають значення для встановлення істини у справі, а також речі та цінності, здобуті злочинним шляхом».

Нагадаємо, 31 жовтня співробітники СБУ в момент одержання хабара у розмірі 50 тисяч доларів США затримали заступницю начальника ДІКЦ Київської області та начальника відділу цієї ж установи.

Також була затримана начальниця Державної інспекції з контролю над цінами Рудь.

Частина 2 стаття 15, за якою порушено справу, - це замах на скоєння злочину, який є закінченим, якщо особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено з причин, не залежних від її волі.

Частина 3 стаття 368 - це отримання хабара в особливо великому розмірі або посадовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, що карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

10 листопада Василь Цушко заявив, що глава Держінспекції з контролю за цінами Тетяна Рудь була звільнена розпорядженням Кабінету міністрів за його поданням.

Також Цушко заявив, що Державна інспекція з контролю за цінами буде ліквідована до кінця листопада шляхом об'єднання з Державним комітетом у справах захисту прав споживачів.

За матеріалами Українська правда

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі