У Зеленського заперечують наявність в законі про олігархів суперечних поправок та розповідають, що буде далі

Поділитися
У Зеленського заперечують наявність в законі про олігархів суперечних поправок та розповідають, що буде далі © Політична партія «Слуга Народу»
Затягування прийняття цього документа пов'язують з опором олігархічних груп. 

Представник президента України в Конституційному Суді Федір Веніславський спростовує інформацію про те, що в законі про олігархів є поправки, які суперечать одна одній. Телеканалу "Дом" він розповів, що пов'язує затягування прийняття цього закону з опором олігархічної системи. 

"Відчуття такі, що олігархічна система опирається, як жодному іншому законопроєкту. За рівнем опору можна порівнювати з ухваленням земельної реформи. Але на відміну від неї закон про олігархів стосується дуже вузького кола осіб, які паразитують на державі. Ми бачимо шалений опір. І політичний, і медійний і т.п.", — зазначив Веніславський. 

Представник Зеленського в КСУ заперечує наявність поправок в законі, які суперечать одна одній, й аргументує це насамперед тим, що документ ретельно перевірили в комітеті ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки. 

"Ті, хто заявляють, що текст закону містить правки, які взаємовиключають одна одну, не надають жодного положення Регламенту, яке дає змогу зробити такий висновок", — уточнив Веніславський.

Він також виключає ймовірність того, що закон повернуть Раді. Веніславський вважає, що єдиний сценарій розвитку подій - підписання документа спікером ВРУ та передача на підпис президенту. 

"І я не маю навіть підстав говорити про те, що ми можемо очікувати на якісь несподіванки щодо повернення законопроєкту до Ради. Таке право має лише президент. Президент закон однозначно підпише, оскільки саме він його ініціював. Тому, думаю, що несподіванок у цьому плані ми точно не матимемо", — резюмував Веніславський. 

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала, не чекаючи висновків комісії, які Венеціанка зобов'язалася надати в грудні. В результаті депутати поспіхом проголосували законопроєкт на засіданні 23 вересня. Однак спікер Ради та інші депутати звернули увагу на низку юридичних колізій, Вони стосуються як визначення поняття олігарх так і органу, який буде їх визначати. Проте у Зеленського заявили, що для переголосування деяких пунктів немає необхідності.

Детальніше про те, як законопроєкт здатний вплинути на олігархів і справжні мотиви прийняття цього закону читайте в статті Юлії Самаєвої «Закон про олігархів прийнятий. Про що він говорить, а про що замовчує» в ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі