У "Слузі народу" відповіли на критику щодо призначення Шуфрича головою комітету

Поділитися
У Через Шуфрича "ЄС" і "Батьківщина" відкликали своїх депутатів з комітету © partyofregions.ua
"Давайте подивимося, як він це робитиме. Він дуже хоче, а нам однаково", - сказав Давид Арахамія.

Народний депутат від президентської партії "Слуга народу" Давид Арахамія заявив про те, що на кандидатуру Нестора Шуфрича на посаду голови Комітету з питань свободи слова погодилися з квотних принципів. Про це повідомляє агентство "Укрінформ".

"Слухайте, у нас є квотний принцип, щось же треба віддавати опозиції. Вони самі делегують, це не ми кажемо, що давайте буде Шуфрич чи Рабінович, чи Медведчук. Вони кажуть, що ми бачимо таку людину. Ми можемо сказати тільки те, що ми вам віддаємо цей комітет, беріть і делегуйте", - сказав Арахамія.

Він також "порадив" журналістам адресувати відповідне питання "Опозиційній платформі – За життя", яка й запропонувала цю кандидатуру.

"Ми погодилися, тому що там був такий список, чесно кажучи, Шуфрич не така вже й погана людина… Він же хоче про свободу слова казати, давайте подивимося, як він це робитиме. Він дуже хоче, а нам однаково", - додав Арахамія.

Відповідаючи на коментар журналістів, щодо того, що Нестор Шуфрич не сприймається медійною спільнотою як захисник свободи слова, депутат сказав, що знає про це і "особисто цю людину теж не дуже сприймає".

Читайте також: Через Шуфрича "ЄС" і "Батьківщина" відкликали своїх депутатів з комітету з питань свободи слова

Як повідомлялося, 27 серпня депутатська підготовча група погодила призначення Нестора Шуфрича головою комітету з питань свободи слова. Його кандидатуру підтримали представники "Слуги народу" та "Опозиційної платформи – За життя". "Європейська Солідарність", "Голос" і "Батьківщина" голосували проти.

Медіарух "Медіа за усвідомлений вибір" закликав депутатів не призначати головою комітету з питань свободи слова соратника Віктора Медведчука, який причетний до запровадження цензури і використовує підконтрольні медіа для маніпуляцій і пропаганди.

Шуфрич починав політичну кар'єру в партії Медведчука СДПУ(о), обіймав у ній керівні посади з 1996 року. З 1998 року – регулярно переобирався до Верховної Ради. У 2006-2010 роках Шуфрич очолював Міністерство з надзвичайних ситуацій в урядах Віктора Януковича і Миколи Азарова, в 2007 – вступив до "Партії регіонів".

Related video

У 2013 році Шуфрич підписав колективне звернення депутатів від Компартії і "Партії регіонів" до Сейму Польщі з закликом визнати геноцидом поляків Волинську трагедію 1943 року. 16 січня 2014 року Шуфрич разом з іншими "регіоналами" й "комуністами" голосував за "диктаторські закони", які передбачали, зокрема, фактичне введення цензури.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі