Ввівши санкції проти Ігоря Коломойського США дали сигнал всім, кому важливі відносини з Вашингтоном, що з олігархом не бажано мати справу.
Про це заявив заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко в коментарі"Радіо Свобода".
"США сьогодні фактично показали, що не хочуть бачити Коломойського і членів його сім'ї та пов'язаних осіб в своїй країні. В той же час дали знати всім, для кого важливі відносини з США, що з Коломойським небажано мати справу", - сказав депутат.
При цьому Корнієнко запевняє, що незалежно від того, як будуть розвиватися події з американськими санкціями, розслідування справ, пов'язаних з Коломойським, в Україні буде продовжуватися.
"Це стосується і ПриватБанку, і інших історій. Офіс генерального прокурора і НАБУ плідно працюють в тих виробництвах, які є", - додав депутат.
Він також прокоментував можливість впливу Коломойського на рішення фракції і демократичні процеси в Україні.
"Що стосується впливу на фракцію - я б більше говорив про вплив на окремих народних депутатів. Фракція в цілому продовжує ухвалювати конструктивні рішення", - резюмував Корнієнко.
Нагадаємо, Ігор Коломойський та найближчі члени його родини потрапили до списку санкцій США. Українського олігарха звинувачують у причетності до масштабної корупції. ZN.UA пояснило, чим загрожують санкції Коломойському.
Наприкінці лютого були вручені підозри ексголові правління банку Олександру Дубілету, його колишньому заступнику Володимиру Яценку та керівниці департаменту фінансового менеджменту Олені Бичихіній. Дубілет, що перебуває в Ізраїлі, як і Бичихіна, яка наразі у Чорногорії, отримали підозри поштою, заарештовано і залишено під вартою лише Яценка.
Відповідно до інформації Офісу генпрокурора усі троє менеджерів протиправно нарахували та виплатили індексовану комісію у 137 млн грн за депозитом пов'язаній із банком юрособі, а саме страховій компанії Інгосстрах, в правління якої входила на той час Бичихіна. Депозитний договір з компанією та додатки до нього не передбачали виплати таких комісійних.
У своїй статті для ZN.UA Юлія Самаєва зазначила, що не перший місяць Ірина Венедіктова блокує вручення підозр у справі про виведення грошей із “Приватбанку” його колишніми власниками. Цього часу було достатньо, щоб юристи Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова перейшли в наступ та розпочали судитися зі США, обвинувативши їх в експропріації інвестицій громадян України в американську комерційну нерухомість.
Детальніше читайте в тексті Юлії Самаєвої "Інвестняня для Коломойського".