У "проблемній" Австрії ратифікація асоціації Україна-ЄС зрушила з місця

Поділитися
У Зовнішньополітичний комітет парламенту Австрії схвалив ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
Тепер Австрія може вийти з переліку країн-аутсайдерів, які ще не приступили до ратифікації Угоди про асоціацію.

Зовнішньополітичний комітет парламенту Австрії схвалив ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба на своїй сторінці в Twitter.

"Зовнішньополітичний комітет парламенту Австрії проголосував за ратифікацію Угоди про асоціацію. Дасть Бог, ратифікація через тиждень", - зазначив він.

У коментарі "Європейської правді" він розповів, що за ратифікацію проголосував комітет національних зборів - нижньої палати парламенту.

"Нижня палата. Національні збори. Верхня палата і підпис президента-формальність. Сьогодні - головна перешкода взята", - підкреслив Щерба.

Голосування за Угоду про асоціацію було "проблемним" в обох палатах, оскільки правляча коаліція блокувала підготовку до ратифікації.

Таким чином Австрія може вийти з переліку країн-аутсайдерів, які ще не приступили до ратифікації Угоди про асоціацію.

Таким чином, незважаючи на сильні позиції проросійського лобі, Австрія поки що, озираючись на Німеччину, зберігає єдність Європейського Союзу та підтримує санкції проти Росії, пише в статті для DT.UA "Австрія. Рай в двох годинах від війни" Володимир Кравченко.

На даний момент повністю завершили процес ратифікації угоди з Україною 20 з 28 країн: Болгарія, Великобританія, Угорщина, Данія, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Польща, Румунія, Словаччина, Фінляндія, Хорватія, Швеція, Естонія, Іспанія, Німеччина, Словенія і сама Україна.

Взагалі не починали процес ратифікації в Греції і на Кіпрі. Експерти пов'язують це з тим, що саме в цих країнах одне з найбільших російських лобі в Європі. Дані країни є залежними від російського ринку і газу.

До недавнього часу інша велика країна ЄС, Італія, залишалася однією з чотирьох країн, так і не почали ратифікацію угоди про асоціацію з Україною.

Тим не менш, 11 червня нижня палата італійського парламенту все-таки ратифікувала угоду. Пізніше DT.UA стало відомо, що у парламенті Італії виникла гаряча дискусія між депутатами партії Берлусконі (близький друг президента РФ Володимира Путіна - ред.) і українськими дипломатами.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі