У Партії регіонів наростають розбіжності щодо євроінтеграції через тиск Росії

Поділитися
У Партії регіонів наростають розбіжності щодо євроінтеграції через тиск Росії У Партії регіонів наростають розбіжності щодо євроінтеграції
Олександр Єфремов повідомив, що президент постійно переконує депутатів-регіоналів рухатися в євроінтеграційному напрямку, але дискусії з цього приводу проходять набагато складніше, ніж раніше.

У фракції Партії регіонів зростає невдоволення євроінтеграційними процесами України. Про це заявив на брифінгу Олександр Єфремов.

За його словами, кількість незадоволених депутатів зростає пропорційно до тиску, що Росія чинить на Україну.

"У результаті того, що почав здійснюватися тиск з боку Російської Федерації, у результаті того, що в регіонах ми почали втрачати робочі місця і дуже багато, в результаті тиску, який відбувається на кордоні, і нових умов постачань в рамках Митного союзу, коли підприємства з боку РФ відмовляються від раніше укладених контрактів, наші виборці почали ставити нам запитання "А як нам бути у цій ситуації?" - сказав він.

"Це життєво важливе питання для людей, які мешкають на даних територіях, а таких територій практично половина України", - відзначив Єфремов.

За його словами, товарообіг України з Росією зменшився приблизно на 25%. "У результаті у фракції дискусії щодо євроінтеграції проходять набагато складніше, ніж ми це робили раніше", - зауважив він.

За словами Єфремова, президент Віктор Янукович постійно зустрічається з окремими групами депутатів з фракції ПР і переконує їх рухатися в євроінтеграційному напрямку.

Регіонал також висловив невдоволення тим, що місія спостерігачів Європарламенту жодного разу не зустрілася з представниками ПР. "Хочу підкреслити, що з депутатськими фракціями від опозиції місія Кокса-Кваснєвського зустрічалася вже не один раз, а з найбільшою фракцією Партією регіонів не зустрічалася жодного разу", - заявив він.

"Для того, щоб вирішувати якісь питання, нас теж необхідно переконувати", - сказав Єфремов.

Він поставив риторичне питання, яка мета стоїть перед місією: "Мета стоїть - підписання Україною і Євросоюзом відповідних Угод про асоціацію та зону вільної торгівлі, або вирішення питання про звільнення ув'язненого в Україні. У кінцевому підсумку створюється таке враження, що на перше місце ставиться друге питання, а не питання в інтересах держави та її населення". !zn

Читайте також:

Регіонали підтвердили побоювання опозиції: ПР не підтримає жоден із законопроектів про лікування Тимошенко

Регіонали поскаржилися на ігнорування їхньої фракції місією Кокса-Кваснєвського

Єфремов: Росія готує позов до України на 10 млрд доларів

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі