У НАТО дали оцінку українському законопроекту про нацбезпеку

Поділитися
У НАТО дали оцінку українському законопроекту про нацбезпеку Голова представництва НАТО в Україні озвучив позицію Альянсу щодо проекту закону про нацбезпеку © 112 Україна
Альянс готовий допомогти Україні в розробці підзаконних актів для імплементації положень закону.

Північноатлантичний альянс позитивно оцінює схвалений Радою національної безпеки і оборони проект закону "Про національну безпеку", повідомив глава представництва НАТО в Україні Александер Вінніков.

"Ми вважаємо, що це основна складова, яка повинна забезпечити створення законодавчої бази для проведення заходів на всіх напрямах оборонної реформи. У цьому контексті я можу лише вітати схвалення законопроекту про нацбезпеку", - заявив дипломат під час засідання Комітету реформ у Міністерстві оборони України у вівторок, 23 січня.

За словами Віннікова, в Альянсі сподіваються, що Верховна Рада найближчим часом підтримає цей законопроект.

Крім того, експерти НАТО готові надати Україні необхідну допомогу в підготовці підзаконних актів, необхідних для впровадження положення закону про нацбезпеку.

"Не виключено, що положення законопроекту далекі від ідеалу, але той проект, який ми бачили в грудні, максимально відображає принципи і стандарти євроатлантичного співтовариства, закладає принципи демократичного цивільного контролю і забезпечує належні підстави для подальшої реалізації оборонної реформи", - підсумував Вінніков.

Як повідомлялося, 17 січня РНБО схвалив проект закону "Про національну безпеку", який передбачає законодавче закріплення планів України на членство в НАТО та Євросоюзі.

У в розробці законопроекту брали участь експерти з НАТО, США та ЄС.

У червні 2016 року президент Петро Порошенко підписав Стратегічний оборонний бюлетень України– документ оборонного планування, розроблений з метою визначення основних напрямків реалізації воєнної політики України та розвитку сил оборони до кінця 2020 року, який передбачає курс на інтеграцію України до НАТО.

У листопаді 2015 року Порошенко заявив, що Україні потрібно мінімум шість-сім років, щоб відповідати вимогам для можливого вступу до НАТО.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі