Заступник начальника ГУ МВС України у Києві, начальник міліції громадської безпеки Олександр Пасльон був звільнений із займаної посади за власним бажанням, і його звільнення жодним чином не пов'язане з подіями, що сталися під час акції 18 травня у столиці.
Як розповіли у відділі зв'язків із громадськістю ГУ МВС України у Києві, Пасльон ще 16 квітня написав заяву про звільнення за власним бажанням за віком, а наказ про його звільнення вийшов 21 травня.
"Це просто так співпало за часом, і його звільнення не пов'язане з подіями, які відбулися 18 травня", - зазначили у столичному главку.
Нагадаємо, 18 травня вдень на вул. Великій Житомирській у Києві виник конфлікт між представниками опозиції та групою невідомих молодих людей спортивної статури, який згодом переріс у бійку. Під час інциденту постраждали журналістка "5 каналу" Ольга Сніцарчук і фотограф Владислав Содель.
Бійка відбувалася під час акції опозиції "3" (на Софійській площі) та мітингу під егідою Партії регіонів (на Європейській площі). Інцидент стався поряд із будівлею київського главку МВС, однак, за інформацією постраждалих журналістів, правоохоронці, які стояли поруч, ніяк не реагували на події.
20 травня стало відомо, що керівництво ГУ МВС України в Києві призначило службове розслідування з приводу бездіяльності працівників правоохоронних органів під час інциденту на вул. Велика Житомирська.
Як повідомив заступник начальника слідчого управління ГУ МВС України у Києві Валерій Симон, до дисциплінарної відповідальності за бездіяльність під час акцій притягнуто 15 працівників міліції. !zn
Читайте також:
Захарченко пообіцяв не ховатися від преси і покарати винних у побитті журналістів
Рибак вважає, що за побиття журналістів повинні відповісти організатори мітингів
Лідер Молодих регіонів: Хлопці спортивної зовнішності з мітингів 18 травня - це не ми