У "Голосі" не голосуватимуть за висловлення недовіри Рябошапці

Поділитися
У "Голосі" не голосуватимуть за висловлення недовіри Рябошапці В "Голосі" впевнені, що більшість провалів, які приписують генеральному прокурору сьогодні – вигадки
Парламентарі впевнені, що відповідна постанова є "політичною розправою" по відношенню до нинішнього генпрокурора.

Депутати партії "Голос" відмовляються голосувати за висловлення недовіри генпрокурору Руслану Рябошапці. Про це повідомив представник фракції Ярослав Юрчишин.

"Постанова про відставку генпрокурора фактично підміняє поняття. Вона повністю не професійна і повністю політична", - заявив депутат.

Юрчишин додав, що більшість провалів, які приписують генеральному прокурору сьогодні – вигадки.

"Прокурору приписують за провину те, що за пана Альперіна, так званого "короля контрабанди", внесли заставу - це рішення ухвалив суд, генпрокурор не має до цього жодного стосунку. Точно так само приписується те, що у справі Каті Гандзюк фактично немає жодних зрушень - це неправда. Після призначення Руслана Рябошапки якраз розпочалася активізація: екстрадиція Левіна з Болгарії, розпочався судовий процес над Мангером і Павловським - тобто над усіма фігурантами справи", – додав депутат.

Юрчишин звинуватив "Слуг народу" та депутатів з "ОПЗЖ" в тому, що Рябошапко їм не підходить, оскільки його діяльність суперечить інтересам деяких фінансово-промислових груп, руйнує їхні інтереси та системи впливу. В "Голосі" називають цю постанову "політичною розправою".

Раніше повідомлялося, що фракція "Європейської солідарності" не буде підтримувати постанову Верховної Ради про висловлення недовіри генеральному прокурору Руслану Рябошапці.

Як повідомлялося, фракція "Європейської солідарності", "Батьківщина" і "Голос" також не голосували в Раді за новий склад Кабміну. Голосування за кандидатуру нового генпрокурора відбудеться на позачерговому засіданні Ради 5 березня. Позачергове засідання також необхідне, оскільки досі не вирішено низку кадрових питань по новому Кабміну. Зокрема не сформовано майже весь економічний блок.

Детальніше про трансформування розстановки сил у правоохоронному блоці читайте у статті Олександра Леменова "Зміни у правоохоронній системі: між своїми і домашніми" для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі