У Держдумі підтримали звернення до Путіна про визнання "Л/ДНР"

Доповнено
Поділитися
У Держдумі підтримали звернення до Путіна про визнання © Mediaport
Володін переконує, що очільнику Кремля направлять документ "негайно".

У Держдумі РФ 351 депутат підтримав звернення до президента Владіміра Путіна про визнання "незалежності" "Л/ДНР". Про це заявив голова Держдумі В'ячеслав Володін на своєму Телеграм-каналі.

"На пленарному засіданні депутатами прийнято рішення направити президенту звернення розглянути питання про визнання "Донецької Народної Республіки" та "Луганської Народної Республіки" як самостійні, суверенні та незалежні держави", - заявив Володін. 

Голова Держдуми додав, що звернення буде направлено негайно. 

Визнання проросійських квазідержавних утворень означає жирний хрест на "Мінську". Ряд аналітиків, із якими ZN.UA обговорювало ситуацію, вважає: на визнання "Л/ДНР" Кремль піде, якщо переконається в неможливості протиснути реалізацію "Мінська" в російській інтерпретації. Якщо в Москві будуть упевнені, що рішення, яке посилює розрив окупованих територій з Україною, не викличе серйозних санкцій із боку Заходу. Якщо бачитимуть реальну загрозу втрати цих територій. Ці чинники можуть вплинути на рішення Кремля разом чи поодинці.

Про те, чому в Москві заговорили про такі радикальні дії, читайте у статті Володимира Кравченка "Ігри в незалежність: чи визнає Путін "ДНР" і "ЛНР"?".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі