«Сьогодні він розповів, що незадоволений якістю свого захисту. Однак на конкретні питання, чи заявляв він про недовіру до захисників, або ж користувався правом відмовитися від них, він відповідав: «Ні»», - зазначила В.Теличенко.
«Таким чином, інакше, ніж спекуляції, ці заяви підсудного О.Пукача оцінити не можна», - підкреслила В.Теличенко.
За її словами, метою слідства є встановлення причин таких розбіжностей у свідченнях О.Пукача - чи чинився на нього тиск, або ж він за особистим бажанням змінив свої свідчення.
В.Теличенко також зазначила, що О.Пукач дуже повільно відповідає на питання, весь час намагається розповісти про те, про що його не питали.
«З урахуванням того, як підсудний відповідає на запитання, ще тиждень чи два буде тривати процес усунення розбіжностей у свідченнях», - сказала вона.
Після цього етапу слідства суд перейде до допиту потерпілих, цивільних позивачів, а потім до вивчення доказів - допиту свідків, дослідження письмових доказів.
В.Теличенко підкреслила, що М.Гонгадзе дасть свої свідчення, коли настане відповідний етап судового слідства.
Нагадаємо, В.Теличенко виступає за розсекречення обвинувального висновку у справі О.Пукача.
31 березня Генпрокуратура затвердила обвинувальний висновок щодо О.Пукача.
О.Пукач тривалий час знаходився в розшуку, і в липні 2009 року його було затримано в Житомирській області спільними зусиллями Генпрокуратури і СБУ. З 23 липня за рішенням суду О.Пукач перебуває під вартою. 31 січня Печерський районний суд міста Києва визнав правомірною скасування слідчим Генпрокуратури звинувачення О.Пукачу в частині скоєння ним вбивства журналіста Г.Гонгадзе на замовлення.
У той же час, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що справу проти екс-генерала Олексія Пукача не може бути кваліфіковано як замовне вбивство.
У перевищенні влади і службових повноважень, що призвели згодом до вбивства журналіста Г.Гонгадзе звинувачують екс-президент України Леонід Кучма. Кримінальну справу стосовно Л.Кучми порушено 21 березня 2011 року.