Суд продовжив запобіжний захід обвинуваченим у справі Шеремета

Поділитися
Суд продовжив запобіжний захід обвинуваченим у справі Шеремета © Watchers Media
Антоненко та Кузьменко продовжать перебувати під нічним домашнім арештом.

Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід обвинуваченим у справівбивства Павла Шеремета Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугар до 19 січня 2022 року, повідомляє Укрінформ.

Суд своїм рішенням задовольнив клопотання прокуратури щодо всіх трьох фігурантів справи. Рішення зачитала головуюча суддя Оксана Голуб.

“Суд прийняв: клопотання прокурора про продовження Антоненка терміну дії запобіжного заходу – задовольнити. Продовжити Антоненку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у певний період доби — з 23:00 до 6:00 — з застосуванням електронного засобу контролю. Термін дії запобіжного заходу встановити 2 місяці — до 19 січня 2022 року включно”, — йдеться у рішенні.

Аналогічне рішення було ухвалено щодо Юлії Кузьменко, а Яні Дугар було продовжено термін дії зобов'язань на той же період — до 19 січня 2022 року включно.

Чергове засідання у справі Шеремета призначено на 6 грудня 2021 року.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля у Києві, на перехресті вулиць Хмельницького та Франка.

12 грудня 2019 року МВС заявило про затримання підозрюваних в організації вибуху: ветерана війни на Донбасі та музиканта Андрія Антоненка, військового медика Яни Дугар та волонтерки, лікаря «Охматдиту» Юлії Кузьменко. Усі троє заперечують свою причетність до вбивства.

У 2020 році суд відпустив із СІЗО Дугар і Кузьменко, тим часом Антоненко довелося чекати такого ж пом'якшення запобіжного заходу до 30 квітня 2021 року.

Related video

27 вересня 2021 року суд змінив Антоненка запобіжний захід з цілодобового на нічний домашній арешт.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Hariton Sokur
31 Жовтня 2017, 16:48
Україна не зобов'язана автоматично повертати громадянство особам, які відмовились від нього на користь фейкових ДНР-ЛНР чи т.з. "РФ". Участь у збройних формуваннях агресора проти України, отримання пенсій від окупантів, участь в незаконних сепаратистських референдумах, - все це має бути підставою для автоматичного позбавлення українського громадянства. Повернення громадянства України таким особам має бути виключно за заслуги в боротьбі проти агресора. Все буде добре, якщо не повторювати помилки 1991 р. і надавати, чи зберігати громадянство України особам, які відмовляють їй у праві на існування та ненавидять її народ.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі